Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Stárnoucí manželka nového francouzského prezidenta chystá pro Čechy překvapení: BUDEME MÍT EURO!

Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Pokud jásáte nad zvolením Emmanuela Macrona a zároveň nechcete v Česku platit eurem, budete mít těžké dilema. Nový francouzský prezident bude tlačit na Česko, aby se zde konečně zavedlo euro. A jeho čtyřiašedesátiletá manželka Brigitte ho v tom bude podporovat.

Většina Čechů je proti přijímání migrantů a proti zavedení eura Jenže nový francouzský prezident je milovník Bruselu a touží po velké integraci v rámci EU.

Státy, které dosud odmítaly povinné kvóty na rozdělování uprchlíků, k tomu dotlačí. A také bude tlačit na to, aby Česká republika konečně přijala euro. V roli poradkyně ho v tom bude podporovat jeho stárnoucí manželka Brigitte, která je tím krkem, který Macronem hýbá.

"Negativem pro Českou republiku bude příliš velká snaha integrovat Evropu i tam, kde by to bylo škodlivé. To se týká hlavně zahraniční politiky a migrantů. Naši politici nejsou schopni dohlédnout, co to bude znamenat," uvedl pro Blesk politolog Lukáš Valeš. Takže pokud vidíte Macrona v příliš růžových barvách, dejte si pozor, ať nejste nakonec zklamaní.

Související články

Další články