Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Stáří neexistuje! Je to jen pocit v hlavě! Tento song je toho důkazem

Romantická rybářská chata, pramice na rybníčku a západ slunce. Dokonalá atmosféra k prvnímu polibku. Neodolala ani kráska z Básníků Denisa Nesvačilová a vrhla se kolem krku neohroženému jezdci Rallye Dakar za tým MRG Milanovi Engelovi.

Tedy reálně to bylo spíše naopak, když došlo na polibek, Milan Denisu chytil takovým stylem, že jej musel režisér krotit. Polibek byl totiž součástí scénáře nového videoklipu kapely Crossband.

Zatímco Denisa, která právě končí DAMU a má za sebou nespočet hereckých zkušeností jak na plátnech kin, tak v divadle, pro Milana to byla herecká premiéra stejně jako pro jejich starší alter ega, jež ztvárnila babička s dědou frontamana kapely Crossband Jardy Kříže. „Věděl jsem, že do klipu potřebuju důchodce, kteří budou akční, budou dobře vypadat na kameru a zároveň zvládnou jízdu na motorce, po dlouhém přemýšlení jsem oslovil dědu s babičkou a myslím, že se to vyplatilo, byli opravdu skvělí!“

Videoklip, který čerstvě pokřtili nejen protagonisté, ale i herečka a moderátorka Eva Decastelo spolu s legendárním Vlastimilem Harapesem, už spatřil světlo světa. Hosté křtu si jej zamilovali stejně jako singl samozřejmosti na první pohled a poslech, posuďte sami, kolik energie z něj sálá.

Související články

Další články