Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Staří hrdinové se vrací v novém Terminátorovi: Takhle dnes vypadají Sarah Connor a T-800

Staří hrdinové se vrací v novém Terminátorovi: Takhle dnes vypadají Sarah Connor a T-800
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Oblíbená filmová série Terminátor se vrací s novým snímkem a staronovým obsazením. V novém filmu Terminátor: Temný osud se kromě nových postav objeví i oblíbená Linda Hamilton (63) v roli Sarah Connor a Arnold Schwarzenegger (72) v roli T-800. Ačkoliv se od natočení prvního dílu v roce 1984 nepochybně velmi změnili, divákům dokážou, že i takzvaně na stará kolena umí nepřátelům uštědřit pořádné rány.

Od natočení snímku Terminátor uběhlo už neuvěřitelných 35 let. Oblíbení hrdinové se nyní vrací na plátna kinosálů a fanoušci tak opět uvidí Sarah Connor v podání Lindy Hamilton a T-800 v podání Arnolda Schwarzeneggera. Ačkoliv herečce přibyla nějaká ta vráska a Arnie už ani zdaleka nemá takové svaly, jaké měl kdysi, dá se očekávat, že tenhle akční trhák bude pořádný nářez.

Děj navazuje po 28 letech na události z Terminátora 2: Den zúčtování, kdy Skynet posílá z budoucnosti nového modifikovaného terminátora z tekutého kovu, aby ukončil život Dani Ramos, kterou ochraňuje Grace. V boji o život proti novému druhu terminátora z tekutého kovu přicházejí Dani a Grace na pomoc ve svých ikonických rolích Sarah Connor a T-800. Je tedy jasné, že i když Hamilton i Schwarzenegger už nejsou nejmladší, ve snímku ukáží, jak to i po šedesátce a sedmdesátce umí rozjet.

Lindu Hamilton si z prvního snímku všichni pamatují jako roztomile se tvářící dívku s tehdy módním účesem, nad kterým by se v dnešní době nejeden mladý člověk pozastavil. Linda se udržuje v kondici a na svůj věk má skvělou postavu, kterou by jí mladší kolegyně mohly závidět. Z pár vrásek a šedin, které jí za léta přibyly, si hlavu nedělá - v rozhovoru pro americká média prozradila, že stárnutí bere jako přirozenou věc a že v 60 letech je v pořádku vypadat na 60 let. Tomu se říká zdravý přístup.

Arnold Schwarzenegger na čas roli T-800 vyměnil za roli kalifornského guvernéra. Herectví se však nikdy zcela nevzdal a i když dnes už by zřejmě žádnou soutěž v kulturistice nevyhrál, pro mnohé je stále legendou. Svalů mu už sice výrazně ubylo, může se ale těšit z toho, že v obličeji zraje jako dobré víno. Prošedivělé vousy a pár vrásek mu sluší a dá se říct, že vypadá lépe, než když byl mladý.

Na to, jak se hlavní hrdinové změnili a v jaké podobě je uvidíte v novém snímku Terminátor: Temný osud, se podívejte v galerii. Co myslíte, dokážou oba herci své role zahrát tak skvěle jako před lety?

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy