Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Stařenku (†91) u České Lípy zabila rozzuřená doga: Rozkousala jí hlavu, ruce i nohy!

Zdroj: Profimedia.cz
Krutá smrt
Ohromné neštěstí se stalo ve středu v obci Pihel nedaleko České Lípy. Přibližně o půl jedné odpoledne na stařenku (†91), která potřebovala k chůzi chodítko, zaútočila rozběsněná doga. Pes ženu srazil k zemi a téměř celou ji rozkousal.

Otřesné napadení seniorky zuřícím psem se odehrálo ve středu po poledni. Na ulici ve vesničce Pihel se argentinská doga vrhla na stařenku, která se pohybovala pomocí chodítka.

„Napadené pomohla 39letá místní obyvatelka Lenka a její přítel Martin, kteří od ní psa odehnali a postarali se o ni do příjezdu sanity zdravotnické záchranné služby,“ uvedla krajská policejní mluvčí Ivana Baláková.

Podle mluvčí doga ženu téměř celou rozkousala. Pes ji pokousal v obličeji, na temeni hlavy, na nohách a na rukách. Argentinské dogy bývají využívány k ochraně a bezpečnostním službám.

Záchranáři ženu převezli do českolipské nemocnice, kde ji hospitalizovali na traumatologickém oddělení. V pátek bohužel zraněním podlehla.

Majiteli dogy, jehož jméno policisté znají, hrozí trestní stíhání. Ačkoliv tvrdil, že mu doga utekla poprvé, řada obyvatel Pihelu policistům řekla, že na veřejné cestě naháněla lidem strach už několikrát.

Související články

Další články