Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Stařenka s miliony fanoušků! Tahle dáma vám ukáže, jak se má skutečně žít život!

+ Dalších 16 fotografií
Téměř tři miliony fanoušků na Instagramu, jmění vydělané propagací výrobků a fotky s celebritami. Baddie Winkle zná už každý! Je světově nejproslulejší a také dost možná nejstarší propagátorka moderních trendů! A mnozí by se od ní mohli učit!

Začalo to, když se Baddiina vnučka rozhodla, že si babičku vyfotí ve svém vlastním oblečení. A taky to udělala a fotku poslala na Instagram. Během pár minut dostala tahle babča stovky lajků a komentářů. A tak vznikla Baddie Winkle.

Za zhruba dva roky se vypracovala na světově známou celebritu. Je z ní v podstatě instagramová královna a ještě je s ní sranda. Pokud na její profil zabrousíte náhodně, asi vám trochu spadne čelist. Její profil totiž vypadá, jako by se spářilo několik divokých jednorožců.

Baddie neměla jednoduchý život, narozena v roce 1929, vyrůstala v chudobě. Sama o sobě říká, že byla vždycky rebel, vždy šla proti proudu a dělala si věci po svém. Také se vždy držela moderních trendů a na rozdíl od svých vrstevnic šla s dobou. „Necítím se být stará, ani tak nepřemýšlím!“ tvrdí na jednom ze svých videí.

Hodně ji však ovlivnila smrt jejího syna. Hodně plakala a nevěděla, jak svůj smutek překonat. Až dokud se neoblékla do věcí své vnučky. Její život nabral nový spád a ona zase dostala chuť do života. Brzy jí bude devadesát let, ale určitě se na ně necítí. Už je známá i mezi celebritami, které ji samy žádají o selfie. A tak si užívá života, protože co jiného v takovém věku, že?

„Chtěla bych být tak trochu inspirací pro lidi mého věku tam venku. Stárnutím život nekončí! Musíte si jej užívat plnými doušky až do posledního dechu!“ vzkazuje svým fanouškům. Baddie zkrátka jede!

Související články

Další články