Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Stařenka (†67) zemřela příšernou smrtí: Roztrhali ji vlastní psi

+ Další fotografie
příšerné
Opravdu tragická událost se odehrála v sobotu v New Yorku. Mrtvou seniorku Arlene Renna (†67) objevil doma její manžel. Joe ji našel na zemi v obýváku a příčinou smrti bylo napadení psy. Její vlastní mazlíčci ji roztrhali na kusy.

Arlene Renna byla nalezena mrtvá ve svém domově v New Yorku během soboty. Objevil ji tam manžel Joe ležící na zemi v obýváku. Sedmašedesátiletou ženu zabili její vlastní psi.

Bohužel když ji napadli psi, nikdo jiný doma nebyl. Rasa coonhound není pověstná tím, že by napadala lidi. Proto je opravdu nevysvětlitelné, proč to domácí mazlíčci udělali. Policie předpokládá, že ženu napadl buď jen jeden pes, a nebo oba najednou. Co bude se psy dál, rozhodne soud podle úsudku policie. Ve vyšetřování nehraje roli cizí zavinění.

O případu informoval pomocí sociální sítě bývalý manžel John Taylor. „Moje srdce a srdce mé rodiny bylo zasaženo náhlou, nečekanou a tragickou smrtí mé lásky ze střední, první manželky, matky našich tří dětí a babičkou naší vnučky Ellie,“ sděloval zdrcený exmanžel na sociální síti. „Byla tou nejlaskavější, nejmilejší a nejúžasnější ženou. Neexistovala lepší matka ani babička než právě ona,“ vzpomínal Taylor, který byl s Arlene ženatý 21 let.

U této rasy psů byl zaznamenán doposud pouze jeden případ napadení člověka. V roce 2014 byl na kusy roztrhán Jose Robles 15 coonhoundy ve Virginii, když byl na procházce s rodinou.

Mohlo by vás zajímat

Další články