Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Staré paní rakovina brutálně znetvořila nos! Doktoři v nemocnici se jí posmívali, že je Pinocchio! Nechutné fotky v galerii, nedoporučujeme v době oběda!

Znetvořená paní ráda čichala k vůni květin v její zahradě. Teď už
nemůže.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie

Tohle je další fatální selhání lékařského systému. Golda Humphrey (79) trpěla 5 měsíců v nemocnici rakovinou kůže, která jí způsobila obrovský tumor na nose. Lékaři jí odmítli provést vyšetření a tvrdili, že za to můžou léky, které dostávala na zlomenou nohu. Nakonec jí museli nádor vyříznout a místo nosu jí zbyla jen obrovská díra a oči pro pláč.

Do nemocnice se dostala s těžkou zlomeninou stehenní kosti, kvůli které strávila 5 měsíců v nemocnici. Během pobytu se jí začal tvořit strup na nose, který odpadával, pak se opět tvořil a byl čím dál tím větší. Doktoři jí řekli, že je to reakce na léky, a posměšně jí přezdívali Pinocchio. Když jí nakonec diagnostikovali rakovinu kůže, bylo už pozdě. Rakovina se jí navíc začala šířit i na ústa, takže odstranění celého nosu bylo nezbytné.

„Když mi nakonec diagnostikovali rakovinu kůže, bylo už příliš pozdě. Na konci se nádor velký jak tuřín rozšířil do mých rtů, takže jsem musela podstoupit dvě operace. Kdyby zakročili dřív, stále bych byla schopna cítit vůni květin v mé zahradě,“ řekla naštvaná pacientka, která zvažuje na nemocnici žalobu.

Související články

Další články