Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

StarDance zrodilo novou sexbombu. Podívejte se, jaká kočka je z jindy chladné Jitky Schneiderové

Jitce by to slušelo snad i v pytli.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook
+ Další 2 fotografie
O tom, že herečka Jitka Schneiderová byla vždy pohledná žena, není pochyb. Ale až šmrncovní šaty, ladné pohyby a sexy pohledy ve StarDance z ní udělaly pořádně sexy rajdu.

Zrzavá kráska Jitka Schneiderová (42) vždy působila spíše ledovým dojmem. Na přitažlivosti jí navíc zrovna nepřidávalo arogantní a namyšlené chování. Ale teď je díky taneční soutěži jako vyměněná.

Září na všechny strany, hází jeden svůdný pohled za druhým a ukazuje čím dál tím víc ze svého dokonalého těla, které měl v posteli charismatický David Švehlík (43).

Z jindy nedostupné Jitky, která se sotva usměje, tu máme sakra žhavou sexbombu, u které byste si přáli, aby dotančila do vašeho pelechu. Nohy a zadek má jak modelka, o hrudníku ani nemluvíme, do toho ty lačné pohyby při tanci. Zkrátka se z ní stává sen nejednoho muže.

Už se nemůžeme dočkat (a určitě nejsme sami) dalšího dílu StarDance, kdy v sobotu večer předvede zase něco nového, co bude v jejím podání určitě opět zatraceně sexy. Dokonce i porotci si všímají, jak je Jitka plná sex-appealu a živočišného sexu!

Související články

Další články