Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

StarDance zrodila další lásku. Vítězka Doležalová přiznala vzplanutí vášně ke svému tanečníkovi!

Vytancovali si vzájemnou náklonnost.
Zdroj: StarDance / Facebook.com
Po Anně Polívkové (36), která se v minulém ročníku zamilovala ve StarDance do svého tanečního partnera Michala Kurtiše (33), zasáhl Amorův šíp i vítězku letošního ročníku Marii Doležalovou (29) a Marka Zelinku (28). Sama herečka šla radši s pravdou ven.

Není na tom nic neobvyklého, trávili spolu většinu svého času, tiskli svá těla na sebe, dřeli až do úmoru kostí. Až najednou zjistili, že jeden bez druhého nemůžou už být. Takže ani konec taneční soutěže neukončil jejich vztah. Ba naopak. Konečně mohli celému světu sdělit, že se milují.

„Jsme spolu, není na tom nic tajného, jenom jsme nechtěli, aby se o tom spekulovalo dřív, než soutěž skončí,“ řekla Doležalová deníku Blesk. A ukončila tak spekulace poté, co byli spolu načapáni, jak jdou ruku v ruce a vypadali opravdu zamilovaně.

Jen jejich láska přece jen musela někoho zabolet. Maruška totiž ještě na začátku soutěže měla tříletý vztah s mladíkem Pavlem Králíčkem (23). Sice herečka tvrdí, že v tom nikdo třetí nebyl, ale podle všeho ji okouzlil charismatický tanečník a láska k příteli vyprchala. Teď už má oči jen a jen pro Marka, stejně jako Anna Polívková, které to stále s přítelem ze StarDance klape.

Související články

Další články