Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

StarDance zná nový pár: Olympijská medailistka Hlaváčková se popere o vítězství s ostříleným tanečníkem

StarDance zná nový pár: Olympijská medailistka Hlaváčková se popere o vítězství s ostříleným tanečníkem
Zdroj: Se svolením ČT
StarDance

Nová řada StarDance je za rohem a populární show postupně oznamuje složení tanečních párů. Nyní došlo na Andreu Sestini Hlaváčkovou. Bývalá tenisová reprezentantka si zatančí petinásobným účastníkem StarDance Michalem Necpálem. "Už mě naučil mambo, takže myslím, že to půjde rychle! Ne, dělám si legraci… Myslím, že bude ještě koukat, co se mu to přihodilo," vtipkuje Hláváčková. 

Andrea Sestini Hlaváčková:

Jakého partnera jste si představovala?

Teď už přeci nemůžu říct někoho jiného! Na seznamovací tiskové konferenci jsem si říkala, že jsem nejvyšší žena, takže jsem automaticky koukala na dva nejvyšší tanečníky. Michal mě upřímně nenapadl. Celou dobu jsem kalkulovala s jedním z těch nejvyšších tanečníků, takže jsem docela překvapená!

A jak jste spokojená?

Moc! Už mě naučil mambo, takže myslím, že to půjde rychle! Ne, dělám si legraci… Myslím, že bude ještě koukat, co se mu to přihodilo. Hrozně se těším! On to ještě neví, ale mě hrozně baví trénovat, takže já, ač mi to třeba nepůjde, tak se strašně těším na ty tréninky.

Změnily se za tu dobu, co je vaše účast veřejně známá, nějak vaše pocity?

Už když jsem dostala možnost se soutěže účastnit, tak jsem případné účinkování ve StarDance konzultovala s Davidem Svobodou a Gábinou Soukalovou a oba dva mi řekli, že je to sice masakr, ale že to bude skvělé, seznámím se spoustou lidí a bude tu skvělá parta. Takže jsem nepochybovala.

Michal Necpál:

Ve Star Dance už jsi popáté. Jak spokojený s Andreou, kterou ti produkce vybrala?

Jsem nadšený! Přiznám se, že jsem neočekával, že bychom s Andreou mohli tančit spolu kvůli výšce. Ale když na tiskovou konferenci přišel tým potencionálních tanečních partnerek, tak bylo ve své podstatě jedno, s kým bude člověk tančit, protože všechny jsou sympatické.

Už jsi tančil s tanečnicemi různých povolání. Jaká je přednost sportovců ve StarDance?

Pro mě je to, co se týče sportovkyň, premiéra. Tančil jsem s herečkami, se zpěvačkou, s misskou… Pro sportovce určitě představuje výhodu, že je zvyklý na intenzivní trénink. Spoustu lidí absolutně netuší, do čeho se to vlastně upsali. Výsledná minuta a půl výsledku, kterou vidí diváci v televizi, samozřejmě vypadá jednoduše, ale ten proces, který tomu předchází, si nikdo nedokáže představit.

Máte za sebou pár sekund tance. Tušíš jaká bude Andrea tanečnice?

Výborná! Tančili jsme mambo, což je tedy oficiálně nejjednodušší tanec, ale během těch několika vteřin zjistíte, jak na tom ten druhý pohybově je, jak střídá hemisféry. A myslím, že tady to fungovalo velmi dobře!

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy