Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

StarDance: Záhada vztahu Černochové a Kurtiše, jméno otce dcery nikdy neřekla

Tereza Černochová a Michal Kurtiš
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 5 fotografií
otcovství

Účastnice letošní taneční show StarDance Tereza Černochová (38) měla ve speciálním díle omezeném opatřeními kvůli koronaviru náhradního tanečníka Michala Kurtiše(32). Spekuluje se, že právě on je otcem jejího dítěte, jehož identitu zpěvačka doposud tají.

Shoda náhod k sobě svedla na tanečním parketu v televizní show StarDance zpěvačku Terezu Černochovou a tanečníka Michala Kurtiše. Na tom by nebylo nic zvláštního kdyby se v českém showbusinesu roky nespekulovalo, že právě Kurtiš je otcem Černochové dcery Laury, které je nyní už sedm let.

S Kurtišem se Černochová měla seznámit právě při natáčení show StarDance v roce 2013, kdy šla do publika podporovat svého kamaráda Matěje Rupperta, který v onom ročníku soutěžil. Tehdy mezi oběma měla přeskočit jiskra. Co však bylo dál se dá jen spekulovat.

Tereza každopádně v té době otěhotněla a rozhodla se dítě si nechat. Jeho otec s tím nesouhlasil. „Laura mi život změnila k lepšímu. Začala jsem konečně dýchat a žít. Kdo nemá dítě, tak to nepochopí,“ uvedla k tomu už dříve Černochová pro deník Aha!.

Tereza Černochová a dcera Laura

Čas ale obrousil hrany a zdá se, že se biologický tatínek malé Laury k situaci nakonec postavil čelem. "Vidí se dvakrát v týdnu a je to znát. Je skvělé, že spolu mají vazbu a milují se. S tatínkem Laury nemáme žádný konflikt a jsem za to moc ráda. Doufám, že to bude pokračovat a Laura díky tomu získá pocit, že není neobvyklé, když nemá doma oba rodiče. Samozřejmě je ideální, když je doma maminka a tatínek, ale já se snažím nezavdat příčinu tomu, aby mělo dítě v dospělosti nějaké trauma z toho, že vyrůstalo jen s jedním rodičem,“ svěřila se pro Super.cz Tereza před třemi lety, nicméně identitu Lauřina tatínka dosud tají.

Pikantní na celé záležitosti je, že v době početí dítěte chodil Kurtiš s herečkou Annou Polívkovou (36), která byla jeho taneční partnerkou ve StarDance. Před několika lety byli vyfoceni, jak Lauru vyzvedávají ze školky. Nyní se tak vlivem nečekaných změn ve StarDance vinou koronaviru Černochová s Kurtišem opět setkali a to ještě jako taneční partneři.


Více o StarDance 2021 (tanečníci, moderátoři, porota) ➔

Související články

Další články