Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

StarDance - velké hodnocení: Kdo dotančil, komu to opravdu neslušelo a co se naopak povedlo?

StarDance - velké hodnocení: Kdo dotančil, komu to opravdu neslušelo a co se naopak povedlo?
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 5 fotografií
Česká televize dnes odvysílala celkově padesátý přímý přenos v historii pořadu StarDance a profesionalita spolu se zkušenostmi byly cítit i přes televizní obrazovky z každého záběru. Tereza Kostková spolu s Markem Ebenem předvedli profesionální výkon a vtipy oblíbeného moderátora daleko přesahovaly trapnost televizní zábavy, která dnes vládne na komerčních televizních.

Radek Banga s Terezou Bufkovou odstartovali večer svým paso doble, kde jim byl vyčten nedostatek energie. Bystré divákovo oko si mohlo všimnout, že Radek hned na začátku přímého přenosu upadl, to ho ale vůbec nerozhodilo.

Leoš Mareš (39) se svou tanečnicí Katarinou tančili slowfox na známou píseň od Nirvany, což všechny překvapilo, ale ještě větším překvapením bylo příjemně nejisté vystupování obyčejně až moc světácky působícího moderátora.

Ve StarDance soutěží také Leona Machálková s tanečníkem a rozhodně nadaným choreografem Michalem. Živelné paso doble, které předvedli, mělo sice úspěch u poroty, diváci v internetových diskuzích ale velmi rychle a oprávněně reagovali negativně na to, jaké šaty, líčení a celkový styling pro oblíbenou muzikálovou zpěvačku kostymérky volí.

Herečka a blogerka Marie Doležalová s tanečníkem Markem Zelinkou předvedli naprosto fantastickou choreografii, za kterou Markovi patří velký palec nahoru, ale za jeho umělý a chvílemi až úchylně působící úsměv zase naopak stejně velký palec dolů. Marie je sice příjemná dívka, která se ale celou dobu dívá na nohy a je to velká škoda.

Porota byla naprosto nekompromisní u Lukáše Pavláska a Lucie Hunčárové. Přestože tam byla pravděpodobně i nějaká snaha, výkon to byl tragický.

Oblíbená herečka, která vypadala fantasticky, Jitka Schneiderová s tanečníkem Markem tančili slowfox a definitivně se zařadili mezi favority celé soutěže. Na Jitce jde vidět, že ji tanec baví, je uvolněná a diváci její výkon oceňují také na facebookových stránkách, kde si přečtete na její výkon pouze ódy. A jednoznačně je to zasloužené.

Paso doble tančili také Rosťa Osička a Romana Motlová. A překonali naprosto nepřekonatelné. A to katastrofální výkon Pavláska. Další komentář není třeba, snad jen mít trochu soudnosti, pokud se rozhodnu jít do taneční show.

Lucie Dvořáková, kterou znáte jako DJ Luccu, se sice velmi snaží a je to evidentně dříč, bohužel nemá absolutně žádný šmrnc a nepřijal ji ani její tanečník Michal Kurtiš, který jí při nejistém výkonu dal ke všemu do ruky deštník jako rekvizitu, aby byla ještě nejistější. Méně je, Michale, někdy více.

Poslední paso doble si střihla Kateřina Cajthamlová (53) a Petr Čadek. Tanečník, choreograf a manžel Jitky Čvančarové předvedl neuvěřitelný výkon. Co si budeme povídat, je to sexy chlap s obrovským charismatem, které umí při tanci prodat, a tak se stal jednoznačně tahounem páru, který velmi nejistou Kateřinu vedl při každém kroku.

Jako poslední pár tančil Marek Taclík se svojí nádhernou tanečnicí Martinou a předvedli slowfox, který Marek pojal mnohem více herecky než tanečně, ale porota jeho výkon přesto ocenila.

A s kým se už v příštím kole neuvidíte? Naposledy se dnes na taneční parket ve StarDance postavila Lucie Dvořáková alias DJ Lucca.

Tak zase za týden!

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy