Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance ve Špindlu? Tentokrát s Vagnerovou, Hrachovcovou a Klausovou

Špindl 2
Radek Balaš, známý jako porotce z populární taneční show StarDance, se poprvé představí jako filmový režisér. A čeká ho velká výzva – jako svůj debut natáčí v těchto dnech pokračování úspěšné zimní komedie Špindl, která do kin dorazí ještě letos!

Štáb v čele s Balašem se nejdříve vydal do stále ještě zasněžených Krkonoš, aby stihl natočit scény zimních exteriérů, nyní pokračuje natáčení v Praze. O čem pokračování diváckého hitu bude vyprávět? A které herecké hvězdy se v pokračování objeví? Přinášíme první záběry a zprávy přímo z místa natáčení. Stejně jako v původním Špindlu, i tentokrát se bude děj točit kolem tří hlavních hrdinek. Silvie je úspěšná lékařka a věří, že konečně našla recept i na šťastný vztah. Renata je manželka známého spisovatele, ve svých kurzech dodává dalším ženám odvahu a sílu k lepšímu životu, ale v jejím vlastním životě jeden osudový prvek schází. Herečka a tanečnice Eliška stojí na začátku slibně rozjeté kariéry, ale komplikuje se jí vztah s přítelem – muzikantem… A chlapi z horské služby jsou vždy připraveni pomoci. Kde jinde by se všechny příběhy mohly protnout a vyřešit, než v zasněženém Špindlu?

„Úspěch filmu Špindl byl pro nás velmi příjemným překvapením a řada diváků se hned začala dožadovat pokračování. Scénáristovi Jardovi Sauerovi se podařilo napsat příběh, kde je většina hrdinů z prvního Špindlu a zároveň se na scéně objevuje i spousta úplně nových postav. Jsem moc rád, že scénář oslovil nejúspěšnějšího českého muzikálového režiséra Radka Balaše, který si ve filmu Špindl 2 odbývá svou premiéru jako filmový režisér. Podařilo se nám také obsadit řadu skvělých herců v čele s Radimem Fialou, Hanou Vagnerovou, Kateřinou Kairou Hrachovcovou nebo Romanem Skamene. Věřím, že všichni milovníci zimních filmových komedií si přijdou na své. Vtipných momentů bude ve filmu ještě více, než tomu bylo v prvním díle," uvádí producent filmu Jiří Markvart.

Špindl 2 se českým divákům představí v prosinci tohoto roku. Distributorem filmu je společnost Bohemia Motion Pictures.

Mohlo by vás zajímat

Další články