Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

StarDance válcuje Tvář: Kostková a Eben baví víc než trapný Sokol

Zdroj: archiv
+ Dalších 24 fotografií
STARDANCE
V sobotu v hlavním vysílacím čase běží na Nově již několik týdnů pátá řada pěvecké show Tvoje tvář má známý hlas. V tu samou dobu ale na České televizi začíná StarDance. Druhý díl taneční soutěže si tentokrát nenechalo ujít 1,4 miliony diváků. Někteří lidé na sociálních sítích píší, že jim moderátor Ondřej Sokol (46) přijde trapný. Raději se budou dívat na Terezu Kostkovou (42) a Marka Ebena (60).

Letošní ročník taneční show StarDance je obzvlášť vydařený. Výkony tanečníků jsou vyvážené a zatímco v jednom kole můžete být outsiderem, tak v dalším téměř favoritem. Důkazem toho je Veronika Arichteva, která minulý týden sklidila největší kritiku.

Včera večer vystřihla perfektní tanec a porota ji za to náležitě ocenila. Tančící hvězdy si tentokrát nenechalo ujít 1,4 miliony diváků. Podle Media Guru StarDance převálcovalo Tvář. Tu sledovalo 752 tisíc lidí.

Včera StarDance překvapivě musela opustit Monika Bagárová se svým partnerem Robinem Ondráčkem. V Tváři se zase nedařilo herečce Jitce Schneiderové. Její podobě s Jennifer Lopez se lidé na sociálních sítích vysmáli.

Podobně mluví i o moderátorech jednotlivých pořadů. „Raději se budu dívat na Ebena a Kostkovou než na trapného Sokola,“ objevilo se v diskuzích. Některé lidi podle komentářů dlouhodobě rozčiluje specifický humor Ondřeje Sokola (47).

Související články

Další články