Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

StarDance už zná všechny své páry: Kubelková učarovala svému partnerovi, Krajčo se rozplýval nad slovenskou tanečnicí

StarDance bude i letos plný hvězd.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Dalších 11 fotografií
StarDance

Milovníci StarDance mohou jásat! Oblíbená taneční soutěž se na obrazovky znovu vrátí už 14. října. Některé páry letošního ročníku jsou již známé, ale druhou polovinu tanečních dvojic představila produkce České televize soutěže až nyní. Mezi nově odhalenými jmény se objevila třeba Ivana Kubelková a Martin Prágr nebo Richard Krajčo a Dominika Rošková. Jaká byla jejich reakce na seznámení? 

Do letošní řady oblíbené taneční soutěže StarDance míří úplní nováčci nebo hvězdy dřívějších ročníků, například tanečník a choreograf Dominik Vodička, který ve StarDance zvítězil v roce 2019. Nejen jeho jméno, ale i další devítku soutěžících odtajnila Česká televize na tiskové konferenci koncem května. Kompletní sestava, respektive kdo s kým bude tančit, je známá až nyní.

StarDance 2023: Zbývající soutěžní páry

Zbývající polovinu, tedy 5 soutěžních párů, odtajnila produkce až nyní. Jsou jimi: Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková, Richard Krajčo a Dominika Rošková, Ivana Kubelková a Martin Prágr, Tereza Mašková a Daniel Kecskeméti, Darija Pavlovičová a Dominik Vodička. Jaká byla jejich reakce na seznámení?

Krajčo a Rošková si sami sebe jako taneční partnery vysnili

Zpěvák Richard Krajčo si vylosoval jednu ze svých favoritek! Dominika Rošková mu ihned padla do oka. „Podle výšky jsem měl mezi letošními tanečnicemi tři favoritky a Dominika byla jednou z nich. A tak jsem rád, že budeme tančit spolu. Budeme takový mezinárodní pár. Mám slovenštinu rád. Myslím si, že mě budou bavit konfrontace s Dominikou, které se budu týkat mých tanečních kroků. A zapamatoval jsem si, že mi při seznámení řekla: „Je to jako rande naslepo, trošku,“ sdělil pro ČT.

Sympatie byly vzájemné, i Richard byl totiž Dominičiným favoritem. „S taneční soutěží na principu StarDance už mám ze Slovenska své zkušenosti, ale přiznám se, že jsem na pražské seznamování s tanečním partnerem byla velmi nervózní. Celé to bylo opravdu velmi napínavé. Pocit z toho, že je mým tanečníkem Richard, mám výborný. V koutku duše jsem doufala, že to bude on. Je mi sympatický. Měla jsem dva adepty, ale Rišo byl na prvním místě," uvedla tanečnice.

Ivana Kubelková si rozhodně nestěžuje

I Ivana Kubelková je se svým tanečním partnerem velmi spokojená. „První dojem byl velmi pozitivní, velmi příjemný, protože oba víme, že nás čeká velký kus práce a spousta společně stráveného času. Nedovedu si představit, že by se při seznámení někdo na někoho mračil. Myslím, že s Martinem to bude fajn, a je skvělé, že už má se StarDance zkušenost,“ řekla bývalá modelka.

Martin Prágr byl z Ivy zpočátku velmi překvapen. Ivu prý rozhodně nečekal. "V minulých řadách jsem měl dopředu nějaké tipy a vždycky mi vyšly. Tentokrát to bylo těžké, protože jsme všichni tanečníci poměrně vysocí. A první dojem? Ten byl super. Iva působí jako sympoška. Myslím si, že na sebe bude náročná,“ sdělil své první pocity.

Motivace k účasti jsou různé

Ačkoli se motivace pro účast jednotlivých soutěžících liší, v jednom je všech 20 účastníků zajedno: všichni se na soutěž velmi těší. StarDance 2023 odstartuje v České televizi již 14. října. Do poroty letos usedne Tatiana Drexler, Richard Genzer a Zdeněk Chlopčík. Choreografický dohled na soutěž bude mít stejně jako v předchozí řadě Marek Zelinka.

StarDance 2023 - aktuální dění i pohled do zákulisí

Dvanáctá řada StarDance …když hvězdy tančí odstartovala v České televizi v sobotu 14. října 2023. Na parketu poměřuje své taneční schopnosti deset osobností. Eva Adamczyková | Vavřinec Hradilek | Iva Kubelková | Darija Pavlovičová

Související články

Další články