Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance se blíží: Podívejte se na 10 nejodvážnějších šatů v historii soutěže!

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
galerie
Je to už pár měsíců od chvíle, kdy se Jiřímu Dvořákovi podařilo zvítězit v deváté řadě taneční soutěže StarDance. Jen málokterý mužský divák však věnoval pozornost jeho tanečnímu umění, většina naopak, stejně jako v předchozích letech, raději pozorovala dámy, jejichž oděv byl často zatraceně sexy.

Až na pár výjimek se do StarDance obvykle dostaly slavné ženy, jejichž postava byla naprosto ukázková. I proto si mohly dovolit obléknout šaty, které odhalovaly nejen štíhlé nohy, ale i vypracovaná bříška a pevná prsa. A tak zatímco si dámy u televizních obrazovek pochutnávaly na sklenici vína a napjatě sledovaly, zda náhodou jejich oblíbený taneční pár nevypadne, pánové s očima na stopkách koukali na vrtící se zadečky v šatech, jaké na ženách venku jen tak vidět nelze. Podívejte se v galerii na nejodvážnější modely a posuďte sami, jak moc to tehdejším tanečnicím slušelo!

Související články

Další články