Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

StarDance se blíží: Česká televize už ví, které hvězdy se vrhnou na parket

Zdroj: reprofoto ČT
+ Dalších 25 fotografií
TAJEMSTVÍ
Zdá se to sice ještě hrozně daleko, ale podzim je tu už za pár měsíců. Není proto divu, že v České televizi vrcholí přípravy na další ročník StarDance. Kvůli jubilejní řadě produkci zachvacuje panika a snaží se ze všech sil rychle podepsat všechny účastníky. Víme, v jakém stavu jsou nyní přípravy!

Loňský návrat StarDance po dvou letech dokázal, že diváky tenhle formát neomrzel. Vidět nakrucující se kočičky obletující slovutné herecké bardy nebo sexy herečky a zpěvačky ukazující ladné křivky po boku zkušených tanečních profesionálů zkrátka u obrazovek baví obě pohlaví.

Není proto divu, že veřejnoprávní televize horečně připravuje další řadu.

ČT už má pod smlouvou pět známých tváří. A samozřejmě už je domluvená prakticky se všemi tanečníky a tanečnicemi. Do konce června bude jasno úplně o všech. Vždyť už v létě se trénuje a natáčejí se znělky a medailonky,“ prozradil nám zdroj ze štábu.

Žádná jména zatím vyslovit nechtěl, naše redakce ale už před časem tipovala, kdo by se v další řadě mohl objevit. Přečtěte si také, koho by nejvíc chtěli samotní televizní diváci!

Ročník StarDance 2019 nemůže moderovat nikdo jiný než známá dvojice Marek Eben a Tereza Kostková. Kromě taneční soutěže je ale Eben spjatý i s Mezinárodním filmovým festivalem Karlovy Vary, který také moderuje.

Související články

Další články