Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

StarDance přichází s velkou změnou: Parket roztančí páry stejného pohlaví

Zdroj: Facebook
+ Dalších 11 fotografií
tanec
Oblíbenou taneční soutěž již brzy čeká obrovské revoluce. Moderátoři britské verze StarDance s názvem Strictly Come Dancing v příštím roce na parketu přivítají minimálně jeden stejnopohlavní pár. Británie tak bude následovat Austrálii, která už letos v soutěži představila pár, který se skládal z tanečníka Joshe Keefea a transvestity, který vystupuje pod jménem Courtney Act.

Společnost se posouvá kupředu a přizpůsobit se tomu musí i televizní tvorba. To už v letošním roce pochopili Australané, kteří v soutěži Dancing with the Stars představili taneční pár, který se skládal z dvou osob stejného pohlaví. Ženskou polovinu v něm tvořil transvestita Shane Gilberto Jenek, který vystupuje pod jménem Courtney Act.

Podle informací serveru Mirror.co.uk bude Británie další zemí, kde se na parketu objeví páry skládající se ze dvou žen či dvou mužů. Samotná televizní stanice BBC, která pořad Strictly Come Dancing vysílá, prý změnu ještě oficiálně nepotvrdila, jeden z porotců Craig Revel Horwood je tomuto kroku velmi nakloněn.

V Česku diváci mohou již brzy sledovat další řadu StarDance, kde se taneční páry zatím skládají z osob odlišného pohlaví. Zda i na nás jednou dojde a parket roztančí stejnopohlavní pár, je otázkou, letos to však určitě nebude.

Související články

Další články