Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

StarDance přichází s velkou změnou: Parket roztančí páry stejného pohlaví

Zdroj: Facebook
+ Dalších 10 fotografií
tanec
Oblíbenou taneční soutěž již brzy čeká obrovské revoluce. Moderátoři britské verze StarDance s názvem Strictly Come Dancing v příštím roce na parketu přivítají minimálně jeden stejnopohlavní pár. Británie tak bude následovat Austrálii, která už letos v soutěži představila pár, který se skládal z tanečníka Joshe Keefea a transvestity, který vystupuje pod jménem Courtney Act.

Společnost se posouvá kupředu a přizpůsobit se tomu musí i televizní tvorba. To už v letošním roce pochopili Australané, kteří v soutěži Dancing with the Stars představili taneční pár, který se skládal z dvou osob stejného pohlaví. Ženskou polovinu v něm tvořil transvestita Shane Gilberto Jenek, který vystupuje pod jménem Courtney Act

Podle informací serveru Mirror.co.uk bude Británie další zemí, kde se na parketu objeví páry skládající se ze dvou žen či dvou mužů. Samotná televizní stanice BBC, která pořad Strictly Come Dancing vysílá, prý změnu ještě oficiálně nepotvrdila, jeden z porotců Craig Revel Horwood je tomuto kroku velmi nakloněn.

V Česku diváci mohou již brzy sledovat další řadu StarDance, kde se taneční páry zatím skládají z osob odlišného pohlaví. Zda i na nás jednou dojde a parket roztančí stejnopohlavní pár, je otázkou, letos to však určitě nebude.

Související články

Další články