Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance předčil očekávání! Pavla Tomicová a Veronika Arichteva zastínily ostatní soutěžící

Zdroj: Instagram
+ Dalších 12 fotografií
GLOSA: Dnes večer odstartovala dlouho očekávaná show StarDance a příjemně překvapila. Ondřej Sokol by se od Marka Ebena (60) a Terezy Kostkové (42) mohl učit. Přirození moderátoři, skvělé výkony a obrovským překvapením večera byla herečka PavlaTomicová (56). Ta do show vnesla příjemnou atmosféru, důvtip a zastínila mnohem mladší soutěžící.

Takový start show StarDance zřejmě nikdo nečekal! I když si mnoho lidí myslelo, že je to pořad pro důchodce, opak je pravdou. Tvůrci pořadů jako Tvoje tvář nebo Talent by se měli dívat a učit se, jak se dělá zábava. Marek EbenTereza Kostková (42) sršeli vtipem a dokonale bavili diváky u obrazovek i publikum.

Obrovským překvapením pak bez diskuze byla herečka Pavla Tomicová. Ta svým vystoupením zastínila mnohem mladší celebrity jako je Monika Bagárová nebo moderátorka Daniela Písařovicová. Také Veronika Arichteva měla nejen nádherné šaty, ale hlavně s lehkostí předvedla svěží tanec cha cha.

I když porota dala Veronice pouhých 16 bodů, dnes nikdo ze soutěžících nevypadává. Do tuhého půjde příště. Marek Eben také mile překvapil. Odpustil si blbé narážky a hned v úvodu show potvrdil, že jeho kolegyně Tereza Kostková se vdala za režiséra Jakub Nvotu. Bylo to milé a nevtíravé. Marku, drže se toho a nepouštěj se do oplzlých vtípků, které ti nikdy nešly. Takhle nás bavíš více.

Související články

Další články