Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

StarDance pod lupou: Arichteva nikdy nebyla hubenější a Tomicovou narvali do tygřího pekla

+ Dalších 29 fotografií
Je tady další premiérový večer StarDance. Tentokrát se nám představí poslední čtyři páry. Minulý týden si mohli soutěžící oddychnout, jelikož se jednalo o charitativní taneční večer a nikdo nevypadával. Dnes večer se už ale budeme muset opět rozloučit s jednou taneční dvojicí. Kdo z hvězd oslnil? A proč Pavlu Tomicovou (56) navlékli do tak příšerných šatů?

Máme před sebou pár posledních tanečních večerů. Soutěžících ubývá a nervozita sílí. Z poslední pětky patří mezi největší favority Veronika Arichteva se svým tanečníkem Michalem Necpálem a fenomenální uragán Pavla Tomicová a Marek Dědík

Veronika a Michal předvedli vcelku povedený quickstep, ale od poroty získali pouhých 29 bodů. Jednoho si ale nešlo nevšimnout. Všichni moc dobře vědí, že tréninky jsou fyzicky náročné, a proto je jasné, že soutěžící při takovém zápřahu budou shazovat kila.

Veronika byla hubeňoučká už na začátku, ale jak před časem přiznala, kvůli StarDance zhubla už čtyři kila a je to vidět. Herečka snad nikdy nevypadala lépe. Na druhou stranu by si měla dát pozor, aby to zase nepřehnala.

Herečka Pavla Tomicová odvedla opět skvělý výkon, ale někteří fanoušci byli vedle z jejího tanečního kostýmu. Pavla je korpulentní dáma, ale stylistům se až do dnešního večera dařilo herečku perfektně oblékat.

Tentokrát ovšem šlápli vedle. Pavlu narvali do podivných brčálových šatů s příšerným tygřím vzorem, který jí zbytečně přidával kila navíc. Takhle příště rozhodně ne!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy