Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

StarDance ovládli Dvořák s Návorkovou: Neoslabilo je ani nařčení z podvodu!

+ Dalších 14 fotografií
Známe vítěze
Po deseti týdnech plných napětí a skvělých i méně povedených tanečních vystoupeních konečně víme, kdo je vítěz. StarDance 2018 zná krále a královnu parketu!

StarDance 2018 nám na televizních obrazovkách dělala společnost od začátku října. Za tu dobu jsme viděli několik vynikajících i méně povedených tanečních vystoupení. Zároveň jsme byli svědky dojemných i veselých momentů, které se na tanečním parketu urodily.

Ale všechno jedno končí a po devíti napínavých kolech je ve velkém finále i letošní StarDance Porota složená ze slovenské legendy Tatiany Drexler, Zdeňka Chlopčíka, Václava Kuneše a Radka Balaše spolu s diváky rozhodli o králi a královně letošního parketu.

Vítězové StarDance jsou v letošním roce jsou Jiří Dvořák a Lenka Nora Návorková Získali největší počet hlasů od diváků a k výhře jim pomohly i body od poroty.

"Nemám připravenou žádnou děkovnou řeč, protože jsem byl stoprocentně přesvědčený, že vyhraje Pavla. Ale chtěl bych poděkovat za to, že tento pořad vůbec existuje, že jsou lidé, kteří se na to rádi dívají, porotě, která vás posune dál, i když v okamžiku, kdy zvedá čísla, to tak vůbec nevypadá,“ řekl Dvořák po vyhlášení vítězů. Návorková celou dobu plakala radostí i dojetím.

Na druhém místě skončili Pavla Tomicová a Marek Dědík, bronz získali David Svoboda a Veronika Lálová

Souhlasíte s vítězi, anebo jste si představovali, že vyhraje někdo jiný?

Související články

Další články