Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

StarDance ovládla píseň Srdce nehasnou: Youtuber Kovy překvapil povedeným valčíkem

Karel Kovář zatančil valčík.
Zdroj: facebook České televize
+ Dalších 5 fotografií
STARDANCE 2019
První díl desáté řady StarDance s podtitulem Pocta legendě je za námi. Přímý přenos se nesl v duchu písní Karla Gotta. I proto, že se zatím bodovalo nanečisto, panovala v sále odlehčená nálada. Mezi soutěžícími, kteří svým tancem vzdali hold Mistrovi, zazářil herec Matouš Ruml nebo Jakub Vágner. Nejlepší hodnocení od poroty však získal youtuber Karel Kovář se svou taneční partnerkou Veronikou Liškovou.

V desáté řadě taneční soutěže StarDance se představilo deset sympatických párů. Vedle profesionálních tanečníků si zatančili bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (29), novinářka Nora Fridrichová, youtuber Kovy, herečka Veronika Khek Kubařová, herci Miroslav Hanuš a Matouš Ruml, zpěvák Xindl X, zpěvačka Tonya Graves, spisovatelka Radka Třeštíková a rybář Jakub Vágner

Téměř všechna vystoupení se divákům i diskutujícím na sociální síti líbila. Chválili jak olympijskou vítězku Gabrielu Koukalovou, tak i Jakuba Vágnera či Matouše Rumla. Nejvíce bodů však od poroty dostal poslední taneční pár ve složení Karel Kovář (přezdívaný Kovy) a Veronika Lišková, kteří tancovali valčík na dojemnou píseň Srdce nehasnou

Ladné pohyby youtubera Kovyho přesvědčily i diváky, kterým se jeho výkon s partnerkou velice líbil. "Překvapili a výborné ztvárnění," napsala jedna z komentujících.

Soutěžní večer zakončil společný tanec všech účastníků za doprovodu skladby Jdi za štěstím. V ten moment málokdo udržel slzy. Těžké momenty zažívala i vokalistka Dasha, která s Karlem Gottem strávila kus života a dopoledne se ním byla rozloučit v Chrámu sv. Víta.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy