Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

StarDance 2021: Show opustila Marika Šoposká, diváci měli černé respirátory

Mariku Šoposkou tipovali sázkaři na vypadnutí.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
StarDance

V soutěži StarDance dotančila herečka Marika Šoposká (32) s tanečníkem Robinem Ondráčkem. Naplnila tak předpovědi sázkařů, kteří jí vypadnutí předpovídali. Slavnostní večer nabídl tentokrát velmi nezvyklý pohled, všichni přítomní diváci v hledišti na sobě měli černé respirátory. Tančil se valčík, chacha a jive.

Večer zahájil Mirai Navrátil

Mirai Navrátil (29) a Lenka Nora Návorková zahájili večer tím, že zatančili suprový jive, který si porotci nemohli vynachválit. I fanoušci byli z výkonu mladého zpěváka nadšení. "Jeho nejlepší tanec," psali na sociální sítě horlivě.

Tenisová hvězda Andrea Sestini Hlaváčková (35) si zatančila valčík tentokrát opět po boku Jakuba Necpála, bratra Michala, který s Andreou tančit nemůže kvůli covidové karanténě. Nejkrásnější účastnici StarDance porota pochválila. S náhradním tanečníkem jí to totiž šlo skvěle, přestože se Kuba musel naučit choreografii vlastně za den. "Andreo, byla jste nádherná," vzkazovala sportovkyni například divačka Markéta.

Tomáš Verner (35) s Kristýnou Coufalovou zatančili energický jive a porota chválila hlavně Tomášovy rychlé nohy. Tento ročník je zkrátka nesmírně silný. "Za mě taky patří mezi topku a podle mého má vždy náročnou choreografii," okomentovala jeho výkon divačka Eva.

Jako další se pomyslného žezla ujala Marika Šoposká (32) a Robin Ondráček. Marika byla podle sázkařů žhavou adeptkou na vypadnutí. A obavy se bohužel vyplnily, jejich tanec na postup nestačil. "Přijde mi, že je porota nemá ráda," zoufala si divačka Bára s tím, že jejich vypadnutí nebylo spravedlivé.

Cinu porota nepochválila

Farářka Martina Viktorie Kopecká (35) a Marek Dědík předvedli veselou chachu, která jim vysloužila postup. Moc se líbila hlavně divákům. "Vám bych dneska dala nejmíň desítku a ještě pět bodů navíc za perfektní účes," pochvalovala farářku divačka Jitka.

Zpěvačka Tereza Černochová (38) a její taneční partner Dominik Vodička vystřihli jive jako malovaný. "Dáma, neni co dodat," měla jasno fanynka Helena, které vesele notovali i další diváci.

Jan Cina (33) a Adriana Mašková zakončili večer valčíkem, který se ale porotcům vůbec nelíbil a ohodnotili jej celkem nízkým počtem bodů. "Každého tam vychválí a o Honzovi téměř nic dobrého," zoufala si fanynka Jana s tím, že hodnocení poroty nebylo spravedlivé. Postup si ale přesto vytančili.

Související články

Další články