Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance opouští nemastná a neslaná Šinkorová: Hvězdou večera opět neřízená střela Tomicová

+ Dalších 22 fotografií
Máme za sebou třetí taneční večer soutěže StarDance. Pokud se minule diváci shodli na tom, že výkony byly velmi vyrovnané, tak tentokrát to měl hlasující lid ještě složitější. Největší outsider soutěže Adam Mišík (21) na sobě zapracoval a na rozdíl od minulého kola ho porota ohromně chválila. Porota je důležitou a nedílnou součástí StarDance, ale o konečném verdiktu rozhodují diváci. Ti dnes svými hlasy rozhodli o tom, že soutěž opustí Daniela Šinkorová (45) a tanečník Michal.

Třetí taneční večer divácky oblíbené soutěže StarDance je za námi. Od začátku to byl velmi napínavý díl, protože všichni soutěžící do toho tentokrát dali všechno. S klidem můžeme říct, že tato řada nemá žádného outsidera.

Zpočátku se většina shodovala na tom, že nejslabším článkem je Veronika Arichteva. Ta ale své taneční kroky vypilovala a minulý týden všechny překvapila a dnes tomu nebyla jinak. Porota Veroniku a jejího partnera Michala neskutečně chválila. O tom se koneckonců můžete přesvědčit na videu.

Nejvíce ovšem zaválel Richard Genzer (51), který zatancoval se svojí partnerkou jive a vytancovali si od poroty dvě desítky. V minulém kole se tanec příliš nepovedl Adamu Mišíkovi. Dnes však porotci nešetřili chválou a zaslouženě.

Hvězdou večera byla opět nepřehlédnutelná a fenomenální Pavla Tomicová s tanečním partnerem Markem. Herečka má zkrátka rytmus v sobě a energií jenom srší.

Minulý týden jsme se rozloučili s krásnou Monikou Bagárovou. Po dnešním skvělém tanečním výkonu jsme se bohužel museli rozloučit s Danielou Šinkorovou (45) a jejím tanečníkem Michalem.

Související články

Další články