Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Andrea Sestini Hlaváčková opouští StarDance: Tenistka neskrývala slzy dojetí

Andrea Sestiny Hlaváčková s Jakubem Necpálem.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
stardance

Diváci České televize viděli šestý díl taneční show StarDance 2021, ve kterém se jejich hvězdní oblíbenci vypořádávali s waltzem, sambou, slowfoxem, ale zcela poprvé také charlestonem. Stejně jako v minulých epizodách, tak i v té poslední proběhlo vyřazování. Nejméně diváckých hlasů získali Andrea Sestini Hlaváčková (35) a Jakub Necpál, kteří tak soutež opouští.

Ani šestý díl taneční show StarDance se neobešel bez vynucených změn. Tentokrát chyběl v porotě nemocný Zdeněk Chlopčík, kterého nahradil Václav Kuneš, jež si křeslo porotce vyzkoušel před několika lety.

Richard Genzer přirovnal Martinu Viktorii Kopeckou k bambusu

Večer zahájili farářka Martina Viktorie Kopecká s Markem Dědíkem zamilovaným waltzem, který porotu velmi nadchl. Úsměvné přirovnání měl pro Martinu Richard Genzer, který jí řekl, že je jako bambus, jež je nejrychlejší rostoucí rostlina světa. Další porotci usoudili, že to bylo jejich vůbec nejlepší taneční číslo.

Další tanec předvedli krasobruslař Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou. Jejich tancem byl slowfox, který se jim dle poroty velmi povedl. "Tomáši, vy jste u mě borec," uvedl jeden z porotců, který Tomášovi odpustil i stále vystrčený zadek.

Jan Cina a Adriana Mašková oživili večer ohnivou sambou. V minulé epizodě Jan Cina příliš nezaujal, nyní se však dočkal kladného hodnocení. "Honzo, vy jste živel a Adriana z vás vytáhla to, co vám svědčí nejvíce. Za mě to bylo dobrý," řekl odborný porotce.

Andrea Sestini Hlaváčková okouzlila, přesto show opouští

Zpěvačka Tereza Černochová a Dominik Vodička předvedli romantický slowfox, jež se jim velmi povedl. "Vy jste dneska byla skvělá, skvělá a úžasná," řekl stručně a jasně porotce Jan Tománek, která dal páru deset bodů.

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková si opět zatančila s bratrem nemocného Michala Necpála Jakubem. Dle Marka Ebena ukázali hambatý tanec, kterým byla samba. "Bylo to výborné, vám tyhle tance plné energie jdou," vyslovila verdikt Taťána Drexler. "To je tak krásná panenka s čertem v těle," dodal Jan Tománek. Kladné hodnocení poroty ovšem nestačilo a Andrea s Jakubem soutěž opouští.

Taneční večer zakončili slowfoxem Mirai Navrátil a Lenka Nora Návorková. Dle poroty se čerstvý držitel Českého slavíka v tanci zlepšil. "Vy tak krásně vypadáte, jako z kreslených filmů. Hrozně ráda se na vás dívám, i když jste shrbený," řekla úsměvně Taťána.

K vidění byl na závěr StarDance také týmový souboj v charlestonu, jež se v taneční show objevil poprvé. Odborná porota vyhodnotila, že lépe se tance ujala druhá vytvořená skupina.


Související články

Další články