Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

StarDance odtajnil taneční páry letošní řady: Filip Blažek to na pódiu rozjede s Adrianou Maškovou, Patrik Hartl s Terezou Pruckovou

Letošní páry taneční show StarDance jsou představeny.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem ČT
Předchozí Další
+ Dalších 6 fotografií
Nové páry

Páry letošního ročníku taneční show StarDance jsou odtajněny. Herečka Jana Paulová (69) bude například tančit s Robinem Ondráčkem (33), herec Filip Blažek (50) s Adrianou Maškovou (26) a paralympionika Jiřího Ježka (49) si vezme do parády Lenka Nora Návorková (33). Páry byly představeny na sociálních sítích oblíbeného pořadu.

Deset osobností už zná své taneční partnerky či partnery, se kterými v létě začnou trénovat na přímé přenosy nové řady StarDance. Herec Filip Blažek vyzve k tanci Adrianu Maškovou, herečka Marta Dancingerová pak Martina Prágra. Spisovatel Patrik Hartl vytvoří taneční dvojici s Terezou Pruckovou, herec Oskar Hes s Kateřinou Bartuněk Hrstkovou, paralympionik Jiří Ježek s Lenkou Norou Návorkovou. Herečka Jana Paulová bude tančit v páru s Robinem Ondráčkem, mistryně světa v bojových sportech Martina Ptáčková s Dominikem Vodičkou, hudebník Ondřej Ruml s Andreou Třeštikovou, kuchařka Chili Ta s Jakubem Mazůchem a herečka Lucie Vondráčková s Lukášem Bartuňkem.

„Poslední tři řady soutěže jsme vybírali témata, která daný ročník charakterizují. Například loni všech deset večerů spojila noční obloha. Letos to bude radost – z tance, z pohybu a také třeba ze společného sledování StarDance. Nový ročník tedy bude veselý, hravý, pestrobarevný, předávající radost, a přitom stále zachováváme eleganci a noblesu. Tedy dva atributy, které jsou se StarDance od začátku spjaté,“ prozradila kreativní producentka Lucie Kapounová v tiskové zprávě, kterou má eXtra.cz k dispozici.

Nejradostnější tanec

Účastníci StarDance byli dotázáni, jaký tanec bude tím nejradostnějším. „Samozřejmě se uchyluji k těm, které jsem už někdy tančila, a to byl valčík a možná že trošičku waltz. Jinak ani nevím, jak některé ty ostatní vypadají. Je možné, že jsem některý už i tančila, ale to mi úplně vymizelo z hlavy,“ prozradila herečka Jana Paulová. „Mezi tanci zatím nemám žádného favorita. Nikdy jsem netancovala, ve StarDance mě čeká premiéra,“ těší se sportovkyně Martina Ptáčková.

„Úplně nejvíc se těším na freestyle, ale radostné snad budou s Martinem všechny tance,“ věří herečka Marta Dancingerová. „Vůbec netuším, co mě čeká. Samozřejmě mám ponětí, že existují nějaké druhy tance, ale který mi opravdu udělá radost, to zatím nevím. Odhaduji, že pravděpodobně tedy ten, který buď bude nejméně problematický, nebo ten, který Adrianě nezkazím,“ nechal se slyšet herec Filip Blažek.

Strach z neznámého

„Náš nejradostnější tanec se vůbec neodvažuji tipovat, ale těším se na valčík,“ odtajňuje zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. „Přiznám se, že jsem v tanci stále lehce neznalý a nevím, který pro mě bude nejradostnější. Ale blízký je mi swing, takže by radostný mohl být asi jive,“ uvažuje Ondřej Ruml. „Věřím, že velmi radostná pro nás bude cha-cha. Už jsem měl možnost ji jednou tančit. Je to veselý, skočný, energický tanec a dovolím si říct, že by nám společně s Kateřinou mohl jít,“ tipuje si herec Oskar Hes.

„Těším se na všechny rychlé tance. A vlastně i na ty pomalé. Nejradostnějším bude ten, u kterého nebudu mít strach, jestli nedělám něco špatně. Byl bych rád, kdyby se mi tak povedl zatančit aspoň jeden,“ přeje si Patrik Hartl. „Myslím si, že nejradostněji budeme s Jakubem tančit něco rychlejšího, živějšího. Tipuju tedy jive,“ říká kuchařka Chili Ta. „Moc se těším na waltz, ten tanec je vizuálně nádherný. Miluju ho. Líbí se mi i tango, a tak doufám, že se ho v soutěži dočkám,“ plánuje paralympionik Jiří Ježek.

Doporučené video: Rozhovor s Terezou Maškovou:


Ze své taneční partnerky je nadšený tanečník Dominik Vodička, který bude učit choreografie kickboxerku Martinu Ptáčkovou. „První, co jsem Martině řekl, bylo, že jsem moc rád, že ji mám, protože pro mě bude velkou výzvou trénovat a tančit se špičkovou sportovkyní. Po dvou vítězstvích s fantastickými herečkami si tentokrát vyzkouším cestu soutěží s tanečnicí z jiného oboru,“ nechal se slyšet Vodička pro Blesk.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

StarDance 2024

Třináctá řada StarDance …když hvězdy tančí poběží na České televizi na podzim 2024. Na parketu poměří své taneční schopnosti deset osobností.

StarDance 2024 – soutěžící

Česká televize oznámila následující soutěžící: herečka Jana Paulová, zpěvačka Lucie Vondráčková, herečka Marta Dancingerová, kuchařka z MasterChefa Chili, šampionka bojových sportů Martina Ptáčková, herec Filip Blažek, spisovatel Patrik Hartl, herec Oskar Hes, paralympionik Jiří Ježek a hudebník Ondřej Ruml.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy