Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

StarDance očima sázkařů: Favoritem je Verner, černým koněm Černochová

Tomáš Verner s Kristýnou Coufalovou.
Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 2 fotografie
taneční show

Taneční show StarDance na České televizi bude brzy ve druhé polovině. Kdo ze soutěžících má podle sázkařů největší šanci na výhru? Favoritem Fortuny je nyní Tomáš Verner (35), překvapením pak Tereza Černochová (38).  Informaci přinesl Blesk.

Taneční show StarDance se láme do své druhé poloviny, když z původní desítky párů zbývá ve hře poslední pětice. Nadcházející večer bude už tradičně benefiční, soutěžící si tak svá vystoupení mohou užít bez větších nervů a obav z vyřazení. Do pozice největšího favorita bookmakerů se posunul Tomáš Verner s kursem na celkové vítězství 2,7:1.

Pomyslnou druhou příčku s kursem 3:1 drží Jan Cina (33), do nejlepší trojky už se posunula Tereza Černochová (3,5:1). Sympatická zpěvačka je jednoznačně nejpříjemnějším překvapením probíhajícího ročníku, když do soutěže vstupovala s kursem 15:1. Slušný skok udělal z kursu 6:1 i Tomáš Verner. Naopak Jan Cina si z původních 2,6:1 nepatrně pohoršil. Aktuální kursové rozdíly jsou u nejlepší trojice minimální, vyhrát tak může kdokoli.

Polovina vkladů je na Jana Cinu

„Taneční páry už za sebou mají dostatek vystoupení na to, aby si fanoušci i sázkaři udělali jasnější obrázek o tom, kdo může skutečně uspět. Opět se ukazuje, že tanec není žádné „lážo plážo“, když si i profík jako Tomáš Verner musel v tréninku, jak se říká, hodit áčko, a vyčerpání přepadlo také Lenku Noru Návorkovou. Večer pro Paraple je tak jistě vítanou změnou a příležitostí k oddechu, dokonalost a precizní provedení jde přece jen tak trochu stranou. Druhá polovina soutěže bude pro všechny ještě náročnější, Tereza Černochová ale zatím působí nesmírně energicky. Do nejlepší trojky se posunula zcela zaslouženě a rozhodně nevypadá, že by byla na limitu. Spíše naopak. Oba favorizované pány určitě ještě potrápí,“ řekl Blesku Michal Hanák, hlavní bookmaker Fortuny.

Při pohledu na dosavadní náběry to vypadá, že názor sázkařů na to, kdo bude vítězem, je alespoň prozatím konzistentní. Celá polovina vkladů je podána na vítězství Jana Ciny, čtvrtina pak na Tomáše Vernera. Na Martinu Viktorii Kopeckou (35) směřuje 13 % a na Terezu Černochovou 10 % z dosavadních sázek.

V minulém večeru televizní diváci poslali ze StarDance domů tenistku Andreu Sestini Hlaváčkovou (35). Letošní ročník také výrazně ovlivnil koronavirus, kvůli němuž musela část soutěžících do karantény, a následně musela za podivných okolností odejít Simona Babčáková (48). Naposledy musel zpěvák Mirai ze zdravotních důvodů změnit svou taneční partnerku. Lenku Noru Návorkovou na parketu zastoupí její kolegyně Tereza Bufková Prucková.

Související články

Další články