Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

StarDance na počest Karla Gotta: Většina dam zvolila černou, některé se moc netrefily

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
outfity
Sobotní první přenos StarDance byl věnovaný Karlu Gottovi. Celý večer se nesl ve vzpomínkovém duchu. Soutěžní páry tančily na jeho písně a tvůrci přizpůsobili státnímu smutku i outfity moderátorů. Tereza Kostková byla oblečena do nádherné černé róby se stříbrnou aplikací. V jakých outfitech přišly ostatní dámy z řad bývalých účastnic soutěže?

Na přímém přenosu se objevila herečka Kristýna Leichtová v dlouhých upnutých šatech s flitry a rafinovaným střihem. Ta soutěžila v osmém ročníku a vypadla s partnerem Václavem Masarykem v pátém kole. Povzbudit své kolegy přišla i lékárnice a bývalá modelka Jana Doležalová. Ta zvolila outfit jako na vesnickou zábavu. Černé společenské kalhoty doplnila topem bez ramínek. Ještě chyběla plastová ramínka od podprsenky.

Nechyběla ani herečka Jitka Schneiderová, která zvolila také, jako většina přítomných žen, černé šaty. Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová (46) nebyla výjimkou. Ta zvolila černé kalhoty s hedvábným lampasem a doplnila je černým korzetem.

První přímý přenos si nenechala ujít někdejší vítězka StarDance Dana Batulková S sebou vzala i dceru Marianu Prachařovou Sestra Jakuba Prachaře (36) si vzala dlouhé volné černobílé šaty a boty s otevřenou špičkou. Maminka Dana zvolila dlouhou černou sukni a semišový zelený top.

Velice to slušelo Táně Gregor Kuchařové (31). Ta oblékla černé minišaty s rafinovanými průhlednými rukávy. Bývalého účastníka Romana Vojtka doprovodila jeho žena Petra Muzikálová herečka oblékla dlouhé modrozelené šaty antického střihu.

Podívejte se do galerie, jak se dámy na první přímý přenos, věnovaný památce Karla Gotta, vystrojily.

Související články

Další články