Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance míří do finále: Diváci mají jasno, kdo vyhraje soutěž a ovládne parket

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
vítězství
Po několika vyřazovacích kolech, spoustě tréninků a sobotách plných napětí se tento týden poslední účastníci dočkávají finále StarDance. Už za pár dní se rozhodne o tom, kdo soutěž vyhraje. Na Instagramu eXtra.cz se konala anketa, ve které diváci hlasovali o tom, který z tanečních párů je jejich favoritem. A vypadá to, že mají jasno!

Diváky i taneční páry čeká poslední sobotní večer plný napětí. Desátý ročník soutěže StarDance se chýlí ke konci a už za pár dní se rozhodne o tom, který z párů ovládne taneční parket. Anketa ukázala, že fanoušci mají o výherci jasno.

Největší počet hlasů od diváků dostal Matouš RumlNatálií Otáhalovou. V předposledním dílu soutěže se tento pár od porotců dočkal hodnocení čtyř desítek a sám Zdeněk Chlopčík mu složil poklonu. Nejeden komentující na sociální síti poznamenal, že Ruml jakožto tanečník má za sebou největší pokrok letošního ročníku.

Druhé místo podle hlasujících obsadí Veronika KubařováDominikem Vodičkou. Tento pár byl od počátku soutěže favorizován, na herečce se však podepisuje stres a v minulém kole hrozilo, že soutěž těsně před branami finále opustí.

Malá šance na vítězství

Pokud diváci některému ze zbylých párů na vítězství nevěří, je to Jakub VágnerMichaelou Novákovou. Ačkoliv se z rybáře stal celkem důstojný tanečník, jeho pohybové schopnosti podle mnohých nejsou takové, jaké získali například Ruml a Kubařová. Vše nakonec ale může dopadnout jinak, rozhodující jsou totiž hlasy, které soutěžícím mohou lidé v sobotu večer posílat. Co myslíte, trefili se diváci těmito tipy?

Související články

Další články