Další kolo mimořádně oblíbené show České televize StarDance je u konce. Tančilo devět párů, jen osm postoupilo. Vypadl boxer Rosťa Osička se svojí taneční partnerkou. Co to znamená? Že Tydýt Lukáš Pavlásek se v soutěži i přes kritiku diváků i poroty stále drží. No, proč ne.

V sobotní večer nejvíc zabodovala Jitka Schneiderová s tanečníkem, ovšem pro nás je vítězkou Leona Machálková, která tančila waltz a byla totálně boží. Je krásná a dřina v tělocvičně jí svědčí. Stejně jako její rivalka Schneiderová výrazně zhubla a je štíhlá jako proutek. Kam se na ně hrabou dvacítky.

Jestli se dnes díval na přenos kolega Leoše Mareše z Ranní show Patrik Hezucký, jistě jako my pukal smíchy. Mareše totiž kostymérky navlékly do jakési černé halenky s flitry a průsvitnými rukávy. Určitě stála bambilion, Leoš by si na sebe nevzal jen tak nějakou šmucku, ale trochu nám připomíná blůzku, kterou nosily před deseti lety Mařky do tanečních. Úplně mimo pak byla k converskám, které obul.

Ale nevadí, Leoš tančil parádně a postoupil a jen tak mimochodem, mnohem hezčím doplňkem je jeho taneční partnerka. Nechceme šlapat do vosího hnízda, ale dost, jakože DOST jim to spolu sekne. Lalala.