Další kolo taneční soutěže StarDance je za námi. Hned v úvodu soutěže předvedl svůj extra suchý humor Marek Eben. Vrátil se ke kauze z minulého týdne. Minulou sobotu totiž nešetřil nevhodnými narážkami na postavu Miluše Bittnerové (38), která soutěž již opustila.

Řekl o ní, že vypadá jako zvlněná krajina. To se nedotklo jenom Miluše, ale také diváků, kteří mají Marka za solidního gentlemana. Ve svém vyjádření veřejně přiznal, že je sexista.

Miluše se vyjádření Ebena k její postavě hodně dotklo a nechala se slyšet, že ji to velice urazilo a nečekala to. Až do dnešního dne herečka hrála uraženou. Když Eben zesměšňoval celou událost, Miluše seděla v hledišti a všemu přihlížela. Když domluvil, tak se vnadná blondýna rozchechtala na celé kolo a tleskala jako bláznivá. Tereza Kostková (40) se svým humorem byla stejně příšerná jako minule a před deseti lety.

Opravdu je tohle adekvátní reakce ženy, která si ještě před pár dny hrála na uraženou?

Dnes se předvedla opět Kristýna Leichtová. Ve svém úvodním medailonku celou dobu fňukala. Neustále si na něco stěžovala, že tohle jí nejde, to je zase náročné a tohle dělat nechce. Všimla si toho i porota, která se po jejím vystoupení vyjádřila, že Leichtová ožila až po skončení svého tanečního výkonu.

Kristýna na diváka působí, že celou soutěž nebere vážně a dělá si ze všeho dobrý den. Uvidíme, kam ji tenhle přístup dostane. Příští sobotu se už neuvidíme s Láďou Vízkem a Evou Krejčířovou, kteří byli nejslabší a pro diváky nejméně zajímavý pár.