Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

StarDance, když hvězdy tančí pro dobrou věc: Z čeho má Veronika Arichteva největší strach?

Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
STARDANCE
Letos potřetí spojí síly Česká televize, StarDance a centrum Paraple. Za poslední dvě řady soutěže se během charitativních dílů podařilo od sponzorů a prostřednictvím DMS vybrat téměř 25 milionů korun. Loni, kdy tanečníci čerpali síly, Česká televize připravila pořad Hvězdy tančí pro Paraple, který vynesl přes 12 milionů korun. Kolik se podaří vybrat letos? A jaká bude příjemná změna, která nás dnes večer čeká?

„StarDance je jedním z nejsledovanějších pořadů České televize. Jeho moderátoři Tereza Kostková a Marek Eben patří mezi ty nejlepší a nejdůvěryhodnější,“ říká pátý porotce Zdeněk Svěrák.

Vystoupení tanečních trojic diváci uvidí již dnes večer. V tomto kole opět nikdo ze soutěžících nevypadává, což je po všech vyřazovacích kolech příjemná změna. Body se jim ale přičítají v kole dalším. Novinkou letos bude výběr písní a skladeb k tanci, který letos připadl tanečníkům z Centra Paraple.

„Role pátého porotce je symbolická. Budu tam hlavně proto, abych povzbudil a pochválil tanečníky a tanečnice na vozíku. Doufám, že mě nějaké zpestření napadne na místě,“ dodává Svěrák. Velká favoritka StarDance Veronika Arichteva prozradila, z čeho má největší strach.

„Vždycky se nejvíc bojím živých přenosů. Toho se bojím nejvíc. Je to něco jiného než divadlo. To se zkouší třeba dva měsíce a jsem si tam mnohem jistější, mám to vystudované, živím se tím. Tanec je něco, co mi není blízké, necítím se v tom doma. Aby člověk necítil trému, je potřeba mít sebevědomí. V herectví mám sebevědomí mnohem vyšší než v tancování,“ přiznala se.

Veronika Arichteva a její taneční partner Michal Necpál byli v prvních kolech považováni za outsidery. Někteří diváci si mysleli, že více než dvě kola nemohou zvládnout. Po prvním odtančeném večeru, kdy Veronika schytala pořádnou nakládačku od poroty, šla pořádně do sebe.

Začala neskutečně makat a v současné době jsou oba dva považováni za suverénní favority. Kdo je váš oblíbenec?

Související články

Další články