Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

StarDance je soutěž plná kočiček: Tohle je 10 historicky nejkrásnějších tanečnic!

StarDance je soutěž plná kočiček: Tohle je 10 historicky nejkrásnějších tanečnic!
Zdroj: extra.cz
+ Dalších 6 fotografií
krásky
Během každého ročníku taneční soutěže České televize se diváci dohadují, která z dam na tanečním parketu je nejkrásnější. Na obrazovkách se totiž vždy objevila spousta krásek, které chtěli diváci vídat co nejdéle. Jejich krása jim sice v očích drsných porotců nepomohla, v paměti diváků díky ní ale zůstaly.

Taneční soutěž StarDance se vždy mohla pyšnit hned několika lákadly. Nadanými tanečníky, nekompromisními porotci, skvělými moderátory a především skutečně nádhernými ženami, které se přišly protančit co nejdál. Vsadit na krásné ženy je vždy trefou do černého, jen málokdo by nerad spočinul pohledem na roztančené Jitce Čvančarové nebo sexy "Veronice Lálové".https://www.extra.cz/tema/veronika-lalova, která se odvážných šatů rozhodně nebála.

Věrní diváci dobře ví, že kráskám jejich atraktivita nebyla v soutěži nikterak užitečná, drsní porotci sledovali jen jejich taneční um. I proto se například nádherná Monika Bagárová neprobojovala vůbec daleko. V galerii se můžete podívat na ty nejkrásnější tanečnice v historii celé soutěže!

Související články

Další články