Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

StarDance 2021: Coufalová a Mašková, krásky, které dotáhly partnery až do finále

krásné tanečnice finalistů Ciny a Vernera
Zdroj: se souhlasem ČT
+ Další fotografie
krásné tanečnice

Další ročník oblíbené taneční soutěže StarDance na České televizi je opět za námi. Letošní vítězství patří herci Janu Cinovi (33) a jeho krásné taneční partnerce Adrianě Maškové (23). Neméně pohledná je ovšem i tanečnice Kristýna Coufalová (36), která pomohla krasobruslaři Tomáši Vernerovi (35) v soutěži k bronzovému místu. 

Krásky ve finále

Tanečnice Kristýna Coufalová a Adriana Mašková jsou dvě krásky, které dokázaly během letošní StarDance vytvořit z herce Jana Ciny a krasobruslaře Tomáše Vernera skvělé tanečníky a pomohly jim probojovat se až do finále a následně k vítězství. Parket je jejich život a ukázaly, že jejich talent netkví jen v tanci, ale i v jeho učení. Jak jinak by přece během pár měsíců dokázaly vytáhnout taneční amatéry až k výšinám nebe klasického plesání.

Obě krásky se v oblíbené taneční soutěži objevily již podruhé. Adriana byla taneční partnerkou herce Miroslava Hanuše (58) v 10. řadě StarDance a spolu se umístili na šestém místě, letos se jí s Janem Cinou povedlo dotancovat až k vítězství. Stejně jako Adriana i Kristýna už se jednou k titulu probojovala, a to hned v historicky první řadě StarDance, kde společně s hercem Romanem Vojtkem (49) dotančili až na první místo. V letošním ročníku sice s Tomášem Vernerem titul neobhájila, ale i tak se do finále probojovali a umístili se jako třetí. Věčným finalistou tak zůstává pouze tanečník Marek Dědík (38), který se do finále StarDance probojoval již několikrát, nikdy však v soutěži nestanul na stupních vítězů.

Související články

Další články