Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

StarDance 2019 se blíží: Největší skandály soutěže? Drogy, rasismus i nevěry

DIRTY DANCING
Předobrazem divácky nadmíru úspěšné taneční show České televize je britská soutěž Strictly Come Dancing. Tady je pár šťavnatých skandálů, které ji okořenily.

Britské taneční soutěži Strictly Come Dancing se skandály nevyhýbají. Kromě série nevěr, kterou už Britové překřtili na Strictly Curse (prokletí), provázely show i další skandály.

Drogy

V roce 2016 byl 38letý doktor Mark Bonar tajně natočen reportéry, jak předepisuje zakázané léky na zvýšení výkonnosti sportovcům a instruuje je, jak se vyhnout odhalení. Mezi více než stovkou profesionálních sportovců, kterým léky podal, byli údajně i dva tanečníci z pořadu Strictly Come Dancing. Mluvčí BBC, v jejímž každoročním podzimním vysílacím plánu je oblíbená show už pevně ukotvena, striktně odmítl celou situaci komentovat s tím, že nebyly předloženy žádné důkazy a neexistuje nic, co by toto tvrzení prokázalo.

Rasismus

Taneční veterán soutěže – tanečník Anton Du Beke – si pořádně zavařil, když své taneční partnerce, herečce Laile Rouass řekl: Panebože, ty vypadáš jako Pakouš! (V angličtině výraz Paki označuje rasovou nadávku, která odkazuje na lidi pakistánského původu. Často směřuje i k lidem jihoasijského původu. Možná jste si všimli, že ve filmu Bohemian Rhapsody byl touto nadávkou při vykládání kufrů na letišti počastován i mladý Freddie Mercury.)

Pod kotlem pak ještě přiložil, když se jí, poté, co zjistil, že má indicko-marocké kořeny, zeptal: „Nejsi teroristka, viď?“ Poté se omluvil nejen jí, ale i veřejně a sypal si popel na hlavu, že v žádném případě není rasista, ani běžně nepoužívá rasistické obraty. Herečka jeho omluvu přijala.

Nevinná pusa?

Poslední velký skandál, který rozvířil vody britské obdoby Stardance, byl vášnivý polibek mezi jedním ze soutěžících a jeho taneční partnerkou. Naneštěstí při něm byli vyfoceni a ještě větší smůla je, že mají oba dlouhodobé partnery, které podle svých slov rozhodně nemíní opouštět. Komik Seann Walsh (32) a jeho taneční partnerka Katya Jones (29) se do sebe po pár drincích vášnivě zakousli před hospodou Duke Of York v londýnském Marylebone. „Muchlovali se tam jako párek puberťáků a vypadali, že jim je jedno, jestli je někdo vidí,“ referoval později očitý svědek.

Tanečnice je už od roku 2013 vdaná za kolegu z taneční soutěže Neila Jonese. Ten jí nakonec vše odpustil s tím, že jsou na světě horší věci. Komik Seann Walsh ale svoji partnerku nepřesvědčil, že šlo jen o vtip. Ta navíc v ten den měla narozeniny. Podvedená přítelkyně, herečka Rebecca Humphries, pak ještě pro média přidala k dobru pozadí celého příběhu.

„Ty fotky vznikly 3. října. Na moje narozeniny. Byla jsem sama doma, když mi Seann v 10 večer napsal esemesku, že si ještě ve dvou zajdou na nevinnou sklenku. Mluvila jsem s ním a řekla jsem mu, že jeho chování v posledních třech týdnech značí něco divného,“ prohlásila pro média. „On mě ale opakovaně a agresivně nazval /bláznem/šílen­cem/magorem. Tak jako už nesčetněkrát během našeho vztahu, když jsem zpochybňovala jeho nevhodné a zraňující chování.“ Tentokrát pohár trpělivosti přetekl. Rebecca vycouvala z Seannova života a vzala s sebou i jejich společnou kočku.

Nutno podotknout, že tohle nebyla první a zřejmě ani poslední nevěra ve Strictly Come Dancing. Téměř každý ročník jednu podobnou vyplivne.

Mohlo by vás zajímat

Další články