Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) Peče celá země Mandrage Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

StarDance 2019: Fanoušci taneční show se mohou těšit na Karla Gotta

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 84 fotografií
show
Pokud máte rádi Karla Gotta (80) a zároveň sledujete taneční show StarDance, tak se můžete těšit na dokonalé spojení. Tvůrci taneční soutěže celý jeden večer věnují legendárnímu zpěvákovi. A pro tanečníky to bude opravdu velká výzva.

Taneční show StarDance 2019 je za dveřmi a tvůrci se rozhodli, že dodatečně pogratulují Gottovi k jeho 80. narozeninám. Mistrovi bude věnován druhý večer, který ponese název Pocta legendě.

„Pomocí těch nejlepších skladeb si připomeneme pěveckou hvězdu spojující všechny generace. Repertoár Mistra nabízí desítky hitů, ze kterých můžeme vybírat muziku k jednotlivým tancům. K dispozici máme široký a inspirativní hudební prostor,“ uvedl manažer vývoje Jan Potměšil.

Pro taneční páry to bude velká výzva. Tak uvidíme, jak se Gábina Koukalová, Miroslav Hanuš, Kovy, Tonya Graves, Nora Fridrichová či Matouš Ruml se Slavíkem vypořádají.

Mohlo by vás zajímat

Další články