Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Starala se o druhé, nyní sama potřebuje pomoc. Sestřičce našli tumor v míše

Zdravotní sestřička: Pomáhala druhým, nyní sama potřebuje pomoc
Zdroj: Se souhlasem Znesnáze
sbírka

Zdravotní sestra a matka tří dětí Soňa se v současné sobě potýká se zdravotními komplikacemi. Našli jí tumor v míše a její pohyblivost je nyní omezená. Specializovaná léčba stojí značné částky, na které jí nyní můžete přispět.

Soňa byla zvyklá se starat o druhé, je totiž povoláním zdravotní sestra. Nyní se však ocitla v situaci, kdy sama potřebuje pomoct. Našli jí totiž tumor v míše, přičemž po náročné operaci se nyní musí pohybovat na invalidním vozíku. Kvůli operaci byla totiž narušena její krční mícha a od té doby necítí nohy. Rovněž cit v horních končetinách má výrazně omezený.

Soňa nyní rehabilituje na neurorehabilitační klinice Axon v Praze. Tam absolvuje speciální intenzivní terapii, která se koná denně několik hodin po dobu jednoho měsíce v kuse. Terapie je velmi účinná a Soňa pozoruje výrazná zlepšení svého stavu. Zároveň je však tato terapie velmi drahá. Za jeden měsíc vyjde na 119 000 Kč.

Proto je nyní založena na podporu Soni sbírka na webu Znesnáze, kde můžete obětavé ženě na její léčení přispět. Soňa by si přála opět běhat po nemocnici v rámci své profese a starat se o své děti. I váš příspěvek jí k tomu může pomoci.


Související články

Další články