Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Staral se o ně stejný lékař: Majka (†33) při porodu ZEMŘELA, Silvie je už rok v KÓMATU!

Majka nebyla jediná, které porodník připravil krutý osud.
+ Další 3 fotografie
Jen s velkým úsilím se dá pochopit, proč mu nezakázali činnost! Porodník, kterého rodina Majky (†33) viní z její kruté smrti, podle všeho nechyboval zdaleka poprvé. Před rokem měl být u porodu mladé maminky Silvie. Ta dodnes zůstala v kómatu!

Tragická smrt Majky zasáhla Česko i Slovensko. Třiatřicetiletá maminka rodila už potřetí, jenže tentokrát si svoje miminko už nepochovala.

Při porodu nastaly komplikace kvůli nadměrné váze novorozence. Majka prosila o pomoc, plakala a křičela, že to nepřežije. Jak ale tvrdí manžel, naprosto marně. Upadla do kómatu a nezachránil ji ani převoz do větší nemocnice.

Příbuzní jsou přesvědčeni, že za smrt Majky jsou zodpovědní doktoři. Kdyby včas zasáhli, mohla prý trojnásobná maminka přežít. Neskutečné přitom je, že podle informací slovenského portálu pluska.sk to nebylo poprvé, co porod v „režii“ stejného porodníka skončil fatálně. Před rokem měl rodit mladou maminku Silvii, která rovněž upadla do kómatu. Až dodnes se z něj stále neprobrala!

Smutný příběh potkal i další maminku, která si však nepřála uveřejnit své jméno. „S tímto doktorem jsem rodila před osmnácti lety a dnes mám bohužel syna na vozíčku s dětskou mozkovou obrnou. Tohoto lékaře si budu nadosmrti pamatovat,“ svěřila webu pluska.sk.

Vyšetřování Majčina případu stále probíhá a je pravděpodobné, že v něm budou zohledněny i porodníkovy přešlapy z minulosti.

Mohlo by vás zajímat

Další články