Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Stará Štika si nevidí do pusy: Nechá se vyretušovat, že si není ani podobná, a pak blekotá něco o odvaze

Zdroj: CNC / CNC / Profimedia
+ Dalších 112 fotografií
GLOSA: Monika Štiková (46) si přestává vidět do pusy. Od té doby, co se v televizi vysílá reality show Štiky si o ní spousta lidí myslí své. Ona se však považuje za celebritu číslo jedna a pokud je někdo jiného názoru, tak pouze závidí. Na jednu stranu mluví o tom, že by chtěla motivovat všechny ženy před padesátkou, aby se nebály ukázat své tělo a na straně druhé nechá své akty prohnat tak nechutným photoshopem, že je všem pro smích. Tak jak to tedy je?

Monika Štiková (45) začíná být čím dál tím více lidem jenom pro smích. S přibývajícím věkem na ni dolehla krize středního věku a podle toho se také chová. V šestačtyřiceti letech chytla evidentně druhý dech a myslí si, že jí je opět dvacet. To se ale šeredně mýlí a už i rodině je pro smích.

Reality show Štiky nepřinesla téhle rodině nic dobrého. Lidi nebaví koukat na blonďatou ženskou, která nedělá nic jiného, než řve, dokola se hádá se svojí rodinou a myslí si, že má ve všem pravdu. Sledovanost jde prudce dolů a Čechům je obzvlášť Monika Štiková pro smích.

Pár svých skalních fandů ještě má, ale komentáře na jejím profilu mluví jasně. Tahle paní kompletně ztratila soudnost. Před nedávnem se nechala nafotit celá nahá, své intimní partie si zakrývala jen dlaněmi.

Poté začala mluvit něco o tom, že by ráda dodala ženám odvahu, aby se nestyděly a v pokročilém věku ukázaly, že jsou stále krásné. Lidé ale nechápou, proč tedy dovolila, aby její akty někdo tak příšerně vyretušoval.

Na upravených fotkách si není absolutně vůbec podobná a retuš z fotek jenom čiší. Navíc má několik kil navíc a podle toho fotky také vypadají. Za každou cenu chtěla vypadat ve výsledku mnohem lépe než její dcera Ornella Koktová (25).

Lidé se shodují na tom, že je naprosto stupidní, aby matka soupeřila se svojí dcerou o to, kdo bude vypadat více sexy, když se svlékne. Podle uživatelů sociálních sítích by se Monika měla nad sebou opravdu rychle zamyslet. Co myslíte vy?

Související články

Další články