Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Stará parta zase spolu: Ivan Mládek se svým Banjem na Avon pochodu. Nechyběla ani Kalamity Jane

Banjo Band vystoupil na Avon pochodu 2022.
Zdroj: Herminapress.cz
+ Dalších 7 fotografií
Shledání

Ivan Mládek letos sice oslavil osmdesátku a jeho letitý parťák z Banjo Bandu Jan Mrázek počátkem srpna 76. narozeniny, přesto o důchodu rozhodně neuvažují. Legendární hudebníci, kteří se proslavili především díky dnes již kultovní show Country Estráda, předvedli, že jsou stále ve formě. A zdatně jim sekundovala i Lenka Šindelářová (67), která na pódiu v rámci Avon pochodu 2022 řádila jako Kalamity Jane. Informovala o tom Herminapress.

Na každoročním Avon pochodu, ve kterém lidé vyjadřují podporu zejména ženám s rakovinou prsu a jejich rodinám, se tradičně sešly i české celebrity. Největším překvapením však bylo, když se na akci objevilo známé trio z Banjo Band. Ivan Mládek, Jan Mrázek a Lenka Šindelářová si střihli koncert, který udělal radost všem lidem, kteří si je pamatují ještě z minulých dob. O akci informovala Herminapress.

Calamity Jane utírala kolegovi pot z čela

Ivan Mládek proslulý hraním na banjo si zahrál na pódiu společně se starou partou, která řádí na pódiích už od 70. let. Kapela slavná hlavně díky specifickým strunným nástrojům a nevšedním žánrům udělala radost mnohým z diváků, protože toto slavné seskupení tak často nevystupuje. Na vystoupení nechyběla ani Kalamity Jane v podání Lenky Šindelářové, která Mrázkovi utírala pot z čela.

Celá kapela

Podle webu ireport.cz se celá sestava skládá z Lenky Plačkové a Lenky Šindelářové, které zpívají, dále Libuny Roubychové, Jana Mrázka, Zdeňka Kalhouse, Vítězslava Marka a samozřejmě Ivana Mládka.

Slavní na Avon pochodu

Na pochodu, pořádaném pro podporu ženám s rakovinou prsu, se objevili například Iva Pazderková, Adéla Gondíková, Roman Vojtek, Olga Šípková, Petr Vágner s přítelkyní, Michaela Kuklová, která si mimochodem sama rakovinou prošla, a mnoho dalších.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy