Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Stará láska nerezaví: Sámer Issa napsal dojemný vzkaz své expřítelkyni Agátě Prachařové

Už je to hodně let, co tito dva tvořili pár.
+ Další fotografie
To bývala láska! Sámer Issa kdysi tvořil pár s Agátou Prachařovou a byl to v té době jeden z nejžhavějších a také nejsledovanějších vztahů české scény. Od té doby ale uběhlo hodně času.

Agáta (30) porodila Dopitovi syna Kryšpína. Následovalo Dopitovo přichycení při nevěře v den Agátiných narozenin a velký rozchod. Zlomené srdce jí vyléčil Jakub Prachař (32), jehož se stala ženou. Sámer (30) se od vztahu s Prachařovou v žádném vztahu dlouhodobě neohřál.

Bývalí milenci se znovu setkali na jedné z pražských party a několik dní nato se objevil na Issově Facebooku vzkaz: „Nikdy nezapomenu“ a k tomu tři srdce. Text je určený jeho bývalé slečně a doplněný o společnou fotografii. Agáta ho nechala bez odezvy, což se dalo očekávat. Oproti tomu Issovi fanoušci se začali ptát, zda Agátu bývalý finalista SuperStar stále miluje, případně se shodovali na tom, že to byla holka, která k němu opravdu asi jako jediná seděla.

Že byla Prachařová největší láskou jeho života, Issa už několikrát veřejně přiznal. Je otázkou, zda se potom, co se vrátil z několikaměsíčního pobytu v USA, kde si jednak odpočinul a podle blogu, který jsme vám na eXtra přinesli, si také pořádně užil, nechce už usadit. Uvidíme, kdo se objeví po jeho boku. Agáta už to asi nebude.

Mohlo by vás zajímat

Další články