Agáta (30) porodila Dopitovi syna Kryšpína. Následovalo Dopitovo přichycení při nevěře v den Agátiných narozenin a velký rozchod. Zlomené srdce jí vyléčil Jakub Prachař (32), jehož se stala ženou. Sámer (30) se od vztahu s Prachařovou v žádném vztahu dlouhodobě neohřál.

Bývalí milenci se znovu setkali na jedné z pražských party a několik dní nato se objevil na Issově Facebooku vzkaz: „Nikdy nezapomenu“ a k tomu tři srdce. Text je určený jeho bývalé slečně a doplněný o společnou fotografii. Agáta ho nechala bez odezvy, což se dalo očekávat. Oproti tomu Issovi fanoušci se začali ptát, zda Agátu bývalý finalista SuperStar stále miluje, případně se shodovali na tom, že to byla holka, která k němu opravdu asi jako jediná seděla.

Že byla Prachařová největší láskou jeho života, Issa už několikrát veřejně přiznal. Je otázkou, zda se potom, co se vrátil z několikaměsíčního pobytu v USA, kde si jednak odpočinul a podle blogu, který jsme vám na eXtra přinesli, si také pořádně užil, nechce už usadit. Uvidíme, kdo se objeví po jeho boku. Agáta už to asi nebude.