Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Stará láska nerezaví: Michal Štika se pořád vídá s krásnou záchranářkou Bárou

Michal Štika a jeho láska Bára.
Zdroj: Se souhlasem Michala Štiky
+ Další 4 fotografie

Exmanžel hašteřivé Moniky Binias (50) Michal Štika sice před rokem potvrdil rozchod se sympatickou záchranářkou Bárou, jenže ve finále se ukazuje, že páreček si užívá nadále chvíle společného štěstí. „Rozešli se jen naoko, Báře nedělala dobře medializace,“ řekl eXtra.cz dobře informovaný zdroj. Co na tyto zprávy říká sám Michal? A jak rázně na ně zareagovala jeho múza?

Michal Štika: Návrat k Báře

„Prostě to mezi námi za těch pár let vyprchalo. Chvílemi to občas byl i vztah na dálku, protože se starala o babičku v Plzni, a to většinou nefunguje. Ale je to mezi námi na pohodu. Kamarádíme se, chodíme spolu na thaibox nebo na večeři. Jsou lidé, kteří mají po rozchodu potřebu s bývalými partnery válčit, já ne,“ svěřil se loni v červenci eXtra.cz podnikatel Michal Štika.

Že by si nechal utéct Báru, která po jeho exmanželce Monice Binias, jejíž hádavou povahu viděl celý národ v reality show TV Prima Štiky, působila jako oáza klidu?

Ukazuje se, že ne. „Bára nenesla dobře medializaci, a tak zveřejnili, že jsou od sebe, aby byla víc v klidu. Dál ale tvoří pár,“ upozornil nás dobrý rodinný přítel, který si z pochopitelných důvodů nepřál být jmenován. Stejně hovoří ale i další oslovení známí dvojice.

Když jsme se na to zeptali přímo Michala, ošíval se. „K tomu bych se nerad vyjadřoval. S Bárou se ale pochopitelně dál vídám. Je strašně fajn,“ prozradil nám o ženě, se kterou jsme ho naposledy zastihli na golfu.

Nefunkční táta?

Na druhou stranu to vypadá, že na první pohled naprostý pohodář Michal i kvůli lásce, ale především kvůli své povaze nemá moc času na své dcery Ornellu Koktovou a Charlotte Štikovou. Náznaky dávají najevo, že jako táta nejspíš moc nefunguje.

„Víte, jak je to s matkou. A táta? Máme ho rády, ale nemá v sobě vůbec takové to rodičovství. Žije si svůj život. Štěstí, že máme aspoň jedna druhou,“ tvrdily nedávno pro eXtra.cz obě ženy.

Aktualizace: po vydání článku se redakci ozvala Bára, která pokračování vztahu s Michalem jednoznačně odmítla."S Michalem jsme jen a pouze přátelé.

Já, Michal, později i Ornela jsme začali s golfem. To ovšem neznamená, že pokud se jednou za čas vidíme například na golfu při hře, že jsme se k sobě vrátili. Jsem ráda, že mám s mým expartnerem přátelský vztah,ale to je vše. Určitě lepší než rozhádané vztahy jinde a to ať už mezi expartnery a nebo rodiče s dětmi. Jsem velmi ráda, jaké jsem měla vztahy v mojí rodině. Jedním z důležitých aspektů, aby vztahy fungovaly,  je úcta. Když ji máte, může to fungovat,“ doplnila.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy