Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Stará láska nerezaví! Jennifer Aniston opět v náruči exmanžela Brada Pitta?

Jsou opět spolu?
Zdroj: reprofoto Star
+ Dalších 54 fotografií
Bývalí manželé a skvělí hollywoodští herci Brad Pitt a Jennifer Aniston po letech opět spolu? Blízký zdroj prozradil, že k sobě mají blíž než kdykoliv předtím! Dokonce je dát dohromady se snaží i filmová hvězda George Clooney!

V Los Angeles se momentálně neřeší nic jiného než velký návrat Brada Pitta a Jennifer Aniston (49), kteří uvažují o tom, že by opět mohli tvořit pár stejně, jako tomu bylo i v minulosti. Pár se má scházet tajně, ale ví o tom možná až příliš mnoho lidí. První společnou fotku přinesl magazín Star.

Setkávají se od doby, co George Clooney povzbudil Brada, aby kontaktoval svoji exmanželku Jennifer, která prožívala nepříjemné období po rozchodu s Justinem Therouxem. „Brad Pitt a Jennifer Aniston se tajně scházejí hlavně v noci, a to díky Georgovi. On byl první člověk, kterému Brad zavolal poté, co se mu rozpadl vztah s Angelinou. Když se rozpadl vztah Jennifer a Justinovi, byl George Clooney první, kdo povzbudil Brada, aby oslovil Jennifer a nabídl vztahu druhou šanci,“ řekl zdroj časopisu Star.

Související články

Další články