Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Stará láska nerezaví! Brad Pitt a Jennifer Aniston opět spolu. Fanoušci jsou nadšení

Sluší jim to spolu, že?
+ Dalších 55 fotografií
Jennifer Aniston (49) a Brad Pitt (54) prvně od rozvodu opět spolu! Fanoušci doufali, že tento slavný pár se opět dá dohromady. A vypadá to že se dočkali. Co se změnilo od doby, kdy se rozešli?

Brad Pitt a Jennifer Aniston (49) mají oba za sebou své rozvody. Poté co Bradovi nevyšlo manželství s Angelinou Jolie, se může opět přátelit se svojí ex manželkou Jennifer Aniston. Angelina krásnou Jennifer nesnášela.

Aniston se také rozešla se svým druhým manželem Justinem Therouxem. Takže už nikdo nežárlí, pokud dojde k setkání a setkávání. Filmoví producenti se teď ze všech sil snaží herce přesvědčit, aby se společně postavili před kamery v připravované romantické komedii.

Brad a Jennifer spolu zatím nikdy netočili. „Zatím se k sobě vrátili pouze jako přátelé. A tak se nabízí příležitost, že by se Brad a Jennifer mohli společně objevit v hlavních rolích v připravovaném velkofilmu. Oba to vážně zvažují,“ uvedl tajný zdroj pro časopis Heat.

Mohlo by vás zajímat

Další články