Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Stará Finková ať zajede do vozovny a drží pysk! Ornella Koktová drsně setřela rivalku

Ornella vrací úder!
Zdroj: Facebook.com
Máme tu další válku mezi slavnými ženami. Linda Finková (49) o víkendu kritizovala Ornellu Koktovou (24) za umělecké fotky a módní okénko. Ornella si to ale líbit nenechala. V pondělí ráno Finkové vzkázala, že je stará a ať zajede do vozovny.

Jak se celý spor rozhořel? Ornella se zapojila do kampaně Stop módní izolaci a nechala se nafotit v centru Prahy, jak se plaví na labuti. A také se vyjádřila o současné módě. A nastala mela. Část veřejnosti začala Ornellu kritizovat.

„Karl Lagerfeld se bude hodně divit, až si přečte názor Ornelly Koktové na novou kolekci Chanel,“ zněl jeden z komentářů. Do toho se vložila Finková. „Bude mu to fuk,“ napsala Finková do komentáře. O víkendu se všichni pobavili na účet mladé Koktové.

Jenže pak přišlo pondělí a Ornella vrátila úder: „Ať už konečně stará Finková zajede do vozovny a drží pysk! Nechápu, co má tahle zhrzená stařenka za problém,“ vypálila Ornella. A byla to rána, která zabolí. Žádná žena na světě neslyší ráda, že ji okolí vnímá jako stařenu. Tak uvidíme, jestli Finková zajede zpět do vozovny, nebo se ještě psychicky sebere a nachystá další ránu.

Související články

Další články