Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Stará bába, nosící fejk hadry od Vietnamců! Hano Gregorová, opravdu jsi tohle Koptíkovi odpustila?

Zdroj: Profimedia, eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
Odpouštět je lidské, tvrdí Hana Gregorová (65), která všechny šokovala tím, že po lavině ponížení a urážek od Ondřeje Koptíka (33) vzala prý už bývalého feťáka zpátky. Většina lidí kroutí hlavou, protože o ní řekl tak hnusné věci, že by je asi nikdo jiný takhle za hlavu nehodil! Připomeňme si nejhorší jeho frky.

Když loni v září dostal kopačky, rozjel se kolotoč ostudy naplno. Nejprve se snažil získat přízeň své postarší expřítelkyně až přehnaně vulgárními básničkami s detaily o jejich milování. To pak také v různých médiích ještě podrobněji popisoval a nevynechal ani detaily, které by nepustil ani nositel titulů Negentleman roku a Sprosťák tisíciletí. A různě prosil o odpuštění.

Protože si ale vdova po Radoslavu Brzobohatém dovolila mu neodpovídat, zvolil drsnější taktiku. Vyhrožoval například, že jestli nedojde k návratu, zveřejní video, které jí zničí pověst.

„Když se mi neozve, vytáhnu na ni mnohem horší věci. Klidně odtajním některé detaily obchodního rázu. Všechny by to určitě zajímalo a Hanka by z toho měla velké problémy. Ona mi ublížila a měla by taky trpět. Vyhodila mě jako psa. Mám hodně informací nejen na ni, ale i na celou její rodinu,“ vydíral.

A pak Ondřej vybalil, že s ní byl vlastně jenom kvůli majetku.

„Přiznávám vám barvu asi hned tady: skutečně jsem očekával za sex s ní, a to hned za ten první, minimálně auto… Pak přišly Vánoce, opět jsem očekával dar. No, světe, div se: dala mi jen výherní losy. To mě hodně zarazilo, čekal jsem zase to auto. Později mi řekla, že pro mě měla připraveno 10 tisíc, ale nedala mi je, protože už by mě prej neviděla,“ svěřil se na podzim Koptík s tím, že ho losy urazily.

Jenže ani to nepomohlo (divíme se, proč si Ondra myslel, že by mělo), tak začal s ponižováním.

Hanko, obleč si to gala ze Sapy (pražská vietnamská tržnice – pozn. red.),“ napsal výsměšně na svém Facebooku. „Všechno má ze Sapy, i Gucci tašky, komplet šatník, ale jak sama říká, když to umíš nosit…,“ práskl na ni, jako by šlo o něco zahanbujícího, chlapík, který byl nedávno v léčebně, odkud ho vyhodili pro vulgaritu.

Pak přidal i znevažování jejího věku. Spíš tím ale udělal ostudu sám sobě. „Šli jsme na drink (s exmanželkou – pozn. red.) a všechno jsme si vyříkali. Ještě ji ale nepřebolelo, že jsem odešel za pětašedesátiletou bábou,“ říkal, když předstíral, že randí s „pornorajdou“ Silvií Řehákovou. Chtěl tím docílit toho, aby na něj jeho tehdy bývalka žárlila.

S onou „bábou“ ale žil dva roky. To se jejího věku a s tím související pevnosti těla a podobně neštítil předtím? Ještě ji nechal ponižovat od Silvie, která měla drzost napsat, že má Gregorová hnusný obličej.

Pak ještě udělal estrádu u hrobu Radoslava Brzobohatého, což pro většinu lidí byla už ta poslední kapka. Pro herečku dokonce ani to, když se od Koptíka dozvěděla, že podle něj měla dokonce kašlat i na umírajícího manžela.

Když mu asi dala najevo, že jakmile se bude léčit, možná mu dá další šanci, vše špatné vymazal, všem se omluvil a nasypal si popel na hlavu.

„Myslel jsem si, že jsem hrozná celebrita a všichni mi zobají z ruky. Pochopil jsem, že jsem ze sebe udělal toho největšího československého zoufalce a i***ta,“ psal v prosinci.

Hana Gregorová mu však odpustila a zase je s ním. Měla by si ale pořád připomínat, co se stane, když ho vykopne napodruhé. Moc hezké to nebude. Spíš ještě horší. A z jeho strany je zase zvláštní, že chce být se ženou, o níž tvrdil, že se snažila u jeho ex zamezit mu styku s jeho dvěma dětmi.

Související články

Další články