Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Stará, arogantní zlatokopka: Účastníci Like House 2 řekli, co si myslí o Agátě Hanychové

Agáta Hanychová to nebude mít snadné.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Další 4 fotografie
like house 2

Na novém kanále Prima Show již dnes startuje pokračování populární reality show Like House 2. K novým influencerům se přidala Agáta Hanychová (36), která se podle svých slov cítí ve vile jako mimozemšťan. První den si měli všichni účastníci zahrát na hejtry a napsat o ostatních bez přemýšlení nějaký nenávistný komentář či domněnku. A směrem k Agátě Hanychové vytvořili mladí influenceři skutečně pikantní závěry. Jak reagovala sama Agáta?

První den v nové vile reality show Like House 2 dostali všichni soutěžící za úkol zahrát si na ty, kteří zásobují sociální sítě tzv. hejty – nenávistnými komentáři.

"Influenceři, asi jste si všimli záplavy hejtů, kterou jste dostali hned, když byla zveřejněna jména nových účastníků. A to od lidí, kteří vás vůbec neznají. Pojďme si také zahrát na předčasné závěry. V jedné větě napište povrchní první dojem o každém účastníkovi a moc u toho nepřemýšlejte. A ano, bude to samozřejmě anonymní. Chci, aby to bylo impulzivní. Zkrátka to první, co vás napadne," vysvětlila úkol virtuální moderátorka Lucia.

A jaké hejty obdržela od svých mladších soutěžících Agáta Hanychová? Zlatokopka, odtažitá, arogantní, namyšlená a falešná. Mezi komentáři se objevil i jeden pozitivní - milující matka a manželka.
"Když jsem si přečetla, co si o mně myslí účastníci vily, vlastně mě to ani nepřekvapilo. Jen jsem myslela, že tam bude víckrát, že jsem stará," okomentovala soudy ostatních Agáta.

Agáta Hanychová: Na mých sociálních sítích hejty nejsou

"Třeba u mě na sociálních sítích hejty nejsou, protože přece jenom mě sledují starší holky a ty se mezi sebou spíš chválí a podporují, než aby se hejtovaly. Zdá se mi, že hejty jsou pro mladší generaci, což jsem tady i viděla živý důkaz," vysvětlila Agáta.

Jak se navzájem vidí ostatní influenceři a jaké hejty o sobě napsali? Like House 2 startuje na novém kanále Prima Show už dnes v 18.10 hodin.

Související články

Další články