Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Star Wars Evropy 2: Zorka jako sexy princezna Leia a Stormtrooper pařící na Justina Biebera

Tento týden se nemluví snad o ničem jiném než o premiéře dlouho očekávaného pokračování Star Wars s podtitulem Síla se probouzí. Speciálně kvůli téhle filmové lahůdce byla včera odvysílaná i exkluzivní Star Wars Odpolední show na Evropě 2.

Nejenže si moderátoři pozvali skalní fanoušky Star Wars přímo do studia, kde s nimi řešili ty nejzajímavější drby z natáčení, ale dokonce ze sebe udělali i hlavní hrdiny ságy Hvězdných válek. A to díky unikátním filmovým kostýmům. Zorka Hejdová si tak zkusila roli princezny Lei, Tomáš Zástěra si střihnul Hana Sola a Jindra Ekl imperiálního důstojníka.

„Moje proměna v princeznu Leiu se evidentně dost vydařila. Po zveřejnění fotky na Instagramu mi začaly chodit desítky zpráv s dotazem, jestli jsem si opravdu kvůli tomu ztmavila vlasy! Lekla se dokonce i moje máma,“ směje se Zorka Hejdová a dodává: „Je pravda, že na fotce to vypadá dost důvěryhodně a je to změna, ale já rozhodně zůstávám blond.“

Během vysílání vznikla i dost zajímavá videa, včetně jednoho, kde si Stormtrooper dost nevybíravě vyžádal song na přání. Kdo by to byl řekl, že je to fanoušek Justina Biebera.

Související články

Další články