Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Stane se další SuperStar? Talentované Diance leží u nohou porota i tisíce fanoušků

Má tisíce fanoušků.
Zdroj: Archiv Diany Kovalové
+ Další 4 fotografie
favoritka
Teprve patnáctiletá Diana Kovaľová naprosto uchvátila porotu už na druhém castingu SuperStar. Podle jejích slov bylo nadšené hodnocení poroty snem. Mladičká Slovenka, která žije s rodinou převážně ve Španělsku, zpívá opravdu nádherně a s grácií proplouvá stále složitějšími koly SuperStar. Roztomilá Dianka v neděli opět nezklamala.

V nedělním díle opět sklidila asi největší úspěch. Patnáctiletá Diana vystoupila v duetu s kolegou Martinem Schreinerem a svým zpěvem všechny doslova odzbrojila. V krátkých šatech jí to navíc moc slušelo. Dianka si stále zachovává dětský půvab, který v kombinaci s nádherným hlasem dostává do kolen naprosto všechny.

Fanoušci ji milují

Mezi stovkami komentářů na jejím instagramovém profilu nenajdete ani jeden negativní. "Dianko, jsi můj největší favorit!! Jsi dokonalá zpěvačka," napsala uživatelka Aneta. V podobném duchu se nesou další pochvalné komentáře. "Rozbrečela jsi mě, zlatíčko! Jsi nejlepší," vzkázala Diance další z fanynek.

Diana má před sebou bezpochyby velkou budoucnost. I kdyby soutěž SuperStar nevyhrála, ve světě se se svým talentem a roztomilým vzhledem rozhodně neztratí. Jelikož pochází s muzikantské rodiny, má za sebou i přes svůj nízký věk hodně pěveckých zkušeností a vystoupení s kapelou.

Pro mnohé je jasnou vítězkou

Už nyní je pro většinu fanoušků SuperStar Diana jasným vítězem. Konkurence je sice obrovská, ale její čistá duše a roztomilá tvář přitahuje ostatní jako magnet. Držíte Diance v SuperStar palce?

Do galerie se podívejte na její nejhezčí fotografie nejen z cesty soutěží.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy