Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Stane se další SuperStar? Talentované Diance leží u nohou porota i tisíce fanoušků

Zdroj: Archiv Diany Kovalové
+ Další 4 fotografie
favoritka
Teprve patnáctiletá Diana Kovaľová naprosto uchvátila porotu už na druhém castingu SuperStar. Podle jejích slov bylo nadšené hodnocení poroty snem. Mladičká Slovenka, která žije s rodinou převážně ve Španělsku, zpívá opravdu nádherně a s grácií proplouvá stále složitějšími koly SuperStar. Roztomilá Dianka v neděli opět nezklamala.

V nedělním díle opět sklidila asi největší úspěch. Patnáctiletá Diana vystoupila v duetu s kolegou Martinem Schreinerem a svým zpěvem všechny doslova odzbrojila. V krátkých šatech jí to navíc moc slušelo. Dianka si stále zachovává dětský půvab, který v kombinaci s nádherným hlasem dostává do kolen naprosto všechny.

Fanoušci ji milují

Mezi stovkami komentářů na jejím instagramovém profilu nenajdete ani jeden negativní. "Dianko, jsi můj největší favorit!! Jsi dokonalá zpěvačka," napsala uživatelka Aneta. V podobném duchu se nesou další pochvalné komentáře. "Rozbrečela jsi mě, zlatíčko! Jsi nejlepší," vzkázala Diance další z fanynek.

Diana má před sebou bezpochyby velkou budoucnost. I kdyby soutěž SuperStar nevyhrála, ve světě se se svým talentem a roztomilým vzhledem rozhodně neztratí. Jelikož pochází s muzikantské rodiny, má za sebou i přes svůj nízký věk hodně pěveckých zkušeností a vystoupení s kapelou.

Pro mnohé je jasnou vítězkou

Už nyní je pro většinu fanoušků SuperStar Diana jasným vítězem. Konkurence je sice obrovská, ale její čistá duše a roztomilá tvář přitahuje ostatní jako magnet. Držíte Diance v SuperStar palce?

Do galerie se podívejte na její nejhezčí fotografie nejen z cesty soutěží.

Související články

Další články