Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Stáňa Buřtguláš z MasterChefa: Závislost na pervitinu, smrt milence a zavržení otcem!

Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 9 fotografií
divoký život
V druhém díle MasterChefa diváky zaujal snad ze všech nejvíc cukrář Standa (26). Drze splácal pro porotu chalupářskou klasiku buřtguláš a ještě se pochlubil tím, že ho neochutnal, protože to je práce poroty. Poslali ho šmahem domů. Web eXtra.cz teď s mladíkem, který má za sebou i minulost ve filmech pro kluky, hovořil. Řekl nám o sobě hodně zajímavé věci!

Zdá se, že produkce ho do MasterChefa vzala schválně, aby pobouřil a udělal show. Standa má totiž kromě točení gay porna i tak docela pikantní život. Včetně závislosti na drogách.

„Nebudu tajit, že jsem měl problémy s pervitinem. Souviselo to s mým bývalým a už zesnulým přítelem, který mě do toho zatáhl. Přestože měl v životě všechno, během tří let padnul na dno. Půl roku nato, co jsme se rozešli, umřel na zástavu srdce. Našli ho po týdnu,“ přiznal eXtra.cz Stáňa, který překvapuje svou vizáží. Má modré vlasy a růžová kola v uších.

„V rodině i se známými jsem otevřeně řešil, že mám problém. Už je to ale dávno za mnou. A pokud by to někdo hledal na mé postavě: stejnou váhu mám už deset let i bez perníku. Nikdy jsem ani nepoužil jehlu. Pro mě to byl prostě strop dna, ne vysvobození z depresí. Spíš jsem to bral jako urychlovák. Detox jsem úplně zvládl sám. Poprvé se to nepovedlo, ve dvaceti jsem do toho spadl na tři nebo čtyři roky znovu, ale už jsem pár let čistý,“ dušuje se kontroverzní mladík, jenž se živí jako vlásenkář.

Tátovi se hnusí

A i kvůli tomu ho pomalu vydědil táta.

„Jsem z maloměsta. Teď se mnou běží krátký spot na Prima Cool s travestitou, kterého tam češu. Táta mi kvůli tomu přes bráchu vzkázal, že jsem se mu tím zhnusil a že mě na Vánoce nechce doma. Je z minivesnice na Šumavě. Pro mého tátu prostě nic takového neexistuje, je zatvrzelý. Asi do té doby ani nic takového ani neviděl. I tak jsem ale z toho byl psychicky zdrcený. Podle mě je stejně ve skutečnosti skrblík a šlo spíš o úsporu za dárky,“ prozrazuje Stáňa.

S matkou má ale dobré vztahy, i když kvůli psychickému stavu svého mladšího bratra musel ve dvaceti z domu a ze dne na den se naučit starat se o sebe sám. „Máma nadávala, že jsou na Nově ti porotci povrchní. Až se jí z toho chtělo brečet,“ dodal Stáňa Menčík

Porotu naopak zaujal chlapec, který přes chybějící prsty u plotny vyloženě kouzlil. Více zde

Související články

Další články